Jižní Amerika

Peru/Bolívie duben 2011

Šárka

ahoj,našel by se parťák či parťáci na cestu za poznáním po Peru a Bolívii?Už dlouho mě láká cesta do těchto zemí. Vyjela bych na 3-4týdny někdy v dubnu roku 2011. Chtěla bych poznat danou kulturu a zajímavá místa, jen mi k tomu chybí ti správní lidé. Ozvi se na email: [email protected]. Díky, Šárka (26let)

Zkušenosti čtenářů

Iva

Ahoj,
hledám spolucestovatele-ku na cestu po Perú a Bolivii asi na
2 měsíce. Odlet leden 2O11. Zkušenosti s cestováním po Lat. Am.
mám, španělsky de domluvím. Pražačka, kolem 60 let.

Yarda Gruss

Hola holky, az budete v Arequipe /Peru/ zastavte se u me v hostelu, adresa a telefon :Hostel Inca Reisen, pasaje Saenz Pena A1 /por El Filtro/ Arequipa, Peru, SOURADNICE : 16o23´33.27¨ S 71o31´42.07¨ O , telefon +5154221746, krome ubytovani v Arequipe Vam mohu dat info o cestovani po Peru ubytko v jinych mestech a treba zajistit tury v horach a jungli…….
Na webu mam i mapku Arequipy http://www.peru.txt.cz , mail je [email protected]
zdar Yarda Gruss

Jenda

jupííííííí, Jaroush píše !! Víš, že jsem si na tebe nedávno vzpomněl ? Možná se mi dokonce o tobě zdálo ! sem si řikal, že ses nějak dlouho neozval.
Holky, jeďte za ním, opravdu, Arequipa je faakt pěkné město a pojedete-li do kaňonu Colca, stejně se musíte stavit.

Yarda Gruss
Jenda:

hola amigo Jendo, jak se vede a kdy zase vyrazis do sveta, napis, zdar Yarda

Stepanka

Pred 5ti dny jsem dojela do Limy a hledam nekoho, kdo by se mnou dal cestoval nebo nekoho, dko by mel jakykoliv kontakt, operny bod pro me cestovani po Peru. Bydim ted u kamarada a hledam nekoho, kdo by mel spolecnou cestu. Nemam presny plan, krom smeru priroda a nekomercni mista .. samani. Uvitam spolecnost, prizpusobim se. [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: