HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

PERU 2009 !!! 3-4týdny v červenci,srpnu nebo září

Marek & Eliška

Hledáme parťáka, parťačku nebo nejlépe pár s chutí cestovat se smyslem pro humor, který by s námi vyrazil na 3-4týdny v červenci,srpnu nebo září 2009 do PERU (místní památky, krajinu, trekking) Plán zatím přesný nemáme (i když nějaký už se nám v hlavě rýsuje), ale na něm i na termínu bychom se domluvili. Nám je 25 a 30 – ale na věku nezáleží. I když poletíme až za rok, chceme si zajistit včas letenky, dovolenou a zkrátka se připravit – tak proto hledáme už teď 🙂 Jestli máte někdo chuť jít s námi do toho, budeme rádi – jinak za rok sem napíšem jak to bylo pak vám to bude líto 🙂

Zkušenosti čtenářů

Ríša

Ahoj,
chtěl bych s přítelkyní vyrazit ve stejném čase, prázdniny 2009, na měsíční putování po Peru a koukám že se tu chystáte na to samý:)
Pokud to ještě platí a někoho scháníte, ozvěte se.
Díky Ríša

Nikola

Hola cestovatele,

jestli jedet do Peru, doporucuju zajet k Yardovi do Arequipy;)!mozna jste o nem uz na netu nekde cetli – ma novy hostylek, moc prijemny..kazdym mesicem je vetsi a vetsi, roste to tu zbesile rychle:) jinak se nemusite bat s organizaci svych vyletu pac Jarda vam to vsechno do detailu zorganizuje a to za ceny ktery jsou uplne v pohode..
gulasek jsem teda nemela,jak mnozi psali, ale za to jsem mela mistni speciality od jeho manzelky..ale takovy kopy..des:)malem sem pukla..
tak jestli za nim pojedete tak ho pozdravujte a dobrou chut at uz mate gulas nebo mistni kuchyni;)ale moc se neprejezte..neni to dobry na zaludek;)

Petr a Verča

Ahoj,
jsme pár , je nám 27 a 22, (resp. v létě už to bude 28 a 23 :o)), doktor a fyzioterapeutka a rádi bychom vyrazili někam daleko na cesty .. Peru se nám docela líbí, rádi bych v trošku víc lidech než jen ve dvou .. Jak jste na tom, ještě pořád hledáte ? Kdyby náhodou, tak můžeme probrat plány :o)
P+V

Marek & Eliška
Petr a Verča:

Ahoj Martino a Tomáši.
Díky za odpověď. Pár lidí se ozvalo, ale abych to zkrátil tak jednomu se nelíbilo že bychom třeba někdy spali ve stanech, další měli jiný představy o tom co je třeba vidět (chtěl defacto chodit pouze po horách – Inca trail – prý je to na ně moc komerční, obrazce u Nazsca neprošli… a tad.) Takže zatím stále hledáme spojence, kteří by s námi jeli – nebo my s nima . Chápu že každý si to chce užít jinak Tak bych asi měl napsat jaký jsou zhruba naše představy:
Chtěli bychom vyrazit nejdříve v červenci… (dřív nemůžeme) tak asi na 3-5 týdnů. Rádi bychom viděli to co nabízí snad každá cestovka a něco navíc 😮 (trek Inca trail na machu picchu – trek 3-5 dní) – nechceme tam vyjet BUSem…, obrazce u Naszcy, kaňon Colca, jezero Titicaca, Arequipa…. a tak. Zajímají nás ty jejich pevnosti alá machu picchu, hory, já osobně bych se rád projel peruánskou železnicí (alespoň kousek) s nejvýše položenou stanicí na světě z Limy do Huancaya..
Chceme spát v hotelech (prý jsou levné) a nebo pod stanem. Cestování: Busy, náklaďáky, Taxi, pěškobus, vlakem….
Chápem, že kdybychom jeli ve čtyřech, tak by asi každý musel udělat nějaké ústupky – s tím počítáme. Navíc všechno zřejmě asi stejně nestihnem. Určitě se nějak domluvíme…
Jinak něco o nás. Mě bude 31, byli jsme s kamarády na vlastní pěst (když nepočítám Slovensko) taky v Norsku. A Eliška (25) byla rok v Anglii. Jak jsem tak pročítal různé články, tak angličtinou se tam moc nechytáme, takže asi pojedem se španělským slovníkem
Ještě abych byl upřímný tak poslední měsíc zvažujeme, že bychom cestu odložili o rok (ale to nejsme ještě rozhodnutí). Právě dostavujeme byt, cesta taky nebude nejlevnější Pokud si padnem do oka a budeme chtít vyrazit, tak to nějak vymyslíme a pojedeme. Další věc: letenky. V říju a v listopadu se letenky dají koupit něco přes 25 tisíc. Teď, když jsem koukal tak nejlevnější jsou těsně pod čtyřicet. Takže by stálo je koupit těsně před odletem – třeba budou zase levnější. Ale zase nemáme jistotu že budou. A nebo za rok.

Snad jsem to napsal všechno. Pokud si myslíte že to má cenu – dejte vědět a třeba by se dalo i sejít a naplánovat to společně (my nějaký plán máme – vy taky tak to dáme dohromady My vybírali podle knížek.. (máme asi o Peru 3 knížky)

Budeme se těšit…

Zatím ahoj Marek a Eliška

Honza a Lenka

Ahoj,
taky bychom se hrozně rádi vydali v létě (červenec) do Peru a sháníme nějaké parťáky. Je nám 26 a 24, učitel a studentka práv. Zatím nemáme přesné plány, ale letenky bychom chtěli koupit nejpozději v únoru. Jak jste na tom? Už jste někoho sehnali? Máte když tak nějaké tipy na levné letenky a dobré info? Budeme moc rádi, když se ozvete.
H+L

Petr a Verča
Honza a Lenka:

Nazdar .. tak koukáme že tu je docela hodně párů na cestu do Peru :o) .. my bychom tedy raději až v srpnu, ale dalo by se o tom červenci mluvit .. odkud jste ? že byhom event. někdy probrali plány ? My oba z Prahy ..
P+V

Honza a Lenka
Petr a Verča:

Ahoj, my jsme taky oba z Prahy.Teď orientačně hledáme letenky a zatím žádná sláva. Jinak mohli bychom jet jenom v červenci.Navrhuji prodiskutovat u piva. Kdy se Vám to hodí.Dohodnem se po e-mailu.
Zdraví H+L

Honza a Lenka
Petr a Verča:

Ahoj, my jsme taky oba z Prahy.Teď orientačně hledáme letenky a zatím žádná sláva. Jinak mohli bychom jet jenom v červenci.Navrhuji prodiskutovat u piva. Kdy se Vám to hodí.Dohodnem se po e-mailu – johny.kubicek@seznam.cz
Zdraví H+L

Honza a Lenka
Petr a Verča:

Ahoj, my jsme taky oba z Prahy. Teď orientačně hledáme letenky a zatím žádná sláva. Jinak mohli bychom jet jenom v červenci. Navrhuji prodiskutovat u piva. Kdy se Vám to hodí? Dohodnem se po e-mailu – johny.kubicek@seznam.cz
Zdraví H+L

Marek & Eliška
Petr a Verča:

Ahoj Martino a Tomáši.
Díky za odpověď. Pár lidí se ozvalo, ale abych to zkrátil tak jednomu se nelíbilo že bychom třeba někdy spali ve stanech, další měli jiný představy o tom co je třeba vidět (chtěl defacto chodit pouze po horách – Inca trail – prý je to na ně moc komerční, obrazce u Nazsca neprošli… a tad.) Takže zatím stále hledáme spojence, kteří by s námi jeli – nebo my s nima . Chápu že každý si to chce užít jinak Tak bych asi měl napsat jaký jsou zhruba naše představy:
Chtěli bychom vyrazit nejdříve v červenci (vy jinak ani nemůžete, takže žádný problám)… (dřív nemůžeme) tak asi na 3-5 týdnů. Rádi bychom viděli to co nabízí snad každá cestovka a něco navíc 😮 (trek Inca trail na machu picchu – trek 3-5 dní) – nechceme tam vyjet BUSem…, obrazce u Naszcy, kaňon Colca, jezero Titicaca, Arequipa…. a tak. Zajímají nás ty jejich pevnosti alá machu picchu, hory, já osobně bych se rád projel peruánskou železnicí (alespoň kousek) s nejvýše položenou stanicí na světě z Limy do Huancaya..
Chceme spát v hotelech (prý jsou levné) a nebo pod stanem. Cestování: Busy, náklaďáky, Taxi, pěškobus, vlakem….
Chápem, že kdybychom jeli ve čtyřech, tak by asi každý musel udělat nějaké ústupky – s tím počítáme. Navíc všechno zřejmě asi stejně nestihnem. Určitě se nějak domluvíme…
Jinak něco o nás. Mě bude 31, byli jsme s kamarády na vlastní pěst (když nepočítám Slovensko) taky v Norsku. A Eliška (25) byla rok v Anglii. Jak jsem tak pročítal různé články, tak angličtinou se tam moc nechytáme, takže asi pojedem se španělským slovníkem
Ještě abych byl upřímný tak poslední měsíc zvažujeme, že bychom cestu odložili o rok (ale to nejsme ještě rozhodnutí). Právě dostavujeme byt, cesta taky nebude nejlevnější Pokud si padnem do oka a budeme chtít vyrazit, tak to nějak vymyslíme a pojedeme. Další věc: letenky. V říju a v listopadu se letenky dají koupit něco přes 25 tisíc. Teď, když jsem koukal tak nejlevnější jsou těsně pod čtyřicet. Takže by stálo je koupit těsně před odletem – třeba budou zase levnější. Ale zase nemáme jistotu že budou. A nebo za rok.

Snad jsem to napsal všechno. Pokud si myslíte že to má cenu – dejte vědět a třeba by se dalo i sejít a naplánovat to společně (my nějaký plán máme – vy taky tak to dáme dohromady My vybírali podle knížek.. (máme asi o Peru 3 knížky)

Budeme se těšit…

Zatím ahoj Marek a Eliška

Marek
Honza a Lenka:

Ahoj Honzo a Lenko,

plánujete tedy tu cestu do Peru ? Právě jsou letenky za 20500. Nechcete se přidat ? Termín 30.6.-21.7. na tři týdny…
Díky za odpověď MaE.

Honza a Lenka

Pardon, stačilo to asi jenom jednou, že? 🙂

mohycans79

Ahoj Marku & Elisko,

zaujala me vase nabidka a vidim,ze je velka odezva. Ja planuji Peru jiz delsi dobu ale hlavne z nedostatku volna jsem se k tomu jeste nedostal. Je mi 29 a mam za sebou par zkusenosti (Julske Alpy – Slovinsko;polarni kruh – Norsko,Svedsko)…prevazne spani pod previsem,ve stanech,kde se da….navic,Krkonose a Cesky raj znam jako sve boty,tak si troufnu i na Peru..:-)V soucasne jsem jiz rok v Cine a nevim kdy prijde na radu Peru. Pisete,ze cestu pripadne odlozite o rok… Coz by prichazelo v uvahu asi u me,tedy jaro – leto 2010. S popisem cesty se da vcelku souhlasit..Nazca,Titicaca,ostrovy Uros,Cuzco,Machu Picchu,Arequipa,Qenko,Sascayhuaman,Pisaq…zalezi na dohode. Pokud se rozhodnete pro rok 2010,dejte mi prosim vedet na patrik.cyrany@gmail.com.

V kazdem pripade,at tak ci onak, preji vsem krasny rok 2009 plny dobrodruzstvi….:-)

Patrik

Yarda Gruss

Hola cestovatele, pokud budete chtit nejake info o Peru muzete se ozvat. Mam v Arequipe hostel a cestovku spec. na adventure po Peru /trekking, climbing, rafting, buggy, kone, kola../ – pripravuji individualni programy. Zajistuji take letenky z Evropy do Limy/cena mimo sezonu cca 25 tis v sezone cca 32 tis/. Zdar Yarda

Monika
Yarda Gruss:

Ahoj Yardo,takže já se chystám odlétat do Limy kolem °10.4. a zpět kolem 8.5. Tak bych určitě využila Tvých služeb. Letenku mám zamluvenou ale nic moc a ubytování řeším samozřejmě až na místě,takže bud ráda za jakoukoliv radu.Diky

Yarda Gruss
Monika:

hola Moniko, az budes mit cas napis mi na mail. zdar Yarda

Šárka Vlčková

Ahoj Marku a Eliško,

nevím, jak dopadlo vaše plánování….ale ráda bych se přidala…pokud mi pošlete bližší info.
Destinace, termín i délka pobytu by mi vyhovovala.

Díky za odpověd´.

Je mi 28, jsem z Prahy,Šárka

Martin

Ahoj Šárko,

pokud ti Marek s Eliškou ještě neodpověděli, s malou troškou do diskuse přináším info, že jedeme s kamarádem koncem srpna do Peru.
Takže pokud bys měla chuť, můžeš se ozvat.

Martin

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: