Spolucestování Amerika

Peru 19.6.-19.8.2009

Ondra a Katarina

Ahoj,

jedeme ve dvou do Peru, na dva mesice, chceme hlavne trekovat, poznavat krajinu. Nejsme par, jsme studenti UK – MFF, medicina, Cech, Slovenka, umime anglicky, francouzsky, ja trochu spanelsky (2 roky na VS), tak se snad na miste domluvime.

Shanime nejake lidi, se kterymi bychom pripadne mohli stravit nejakou cast/casti vyletu, pokud by se podarilo se nekde potkat, dat jeden, dva treky spolecne apod.

Moc do detailu to jeste nemame naplanovane, ono to ani nejde. Mame ockovani, letenky, pojisteni a hlavy plne myslenek:).

Takova predbezna idea, co bychom chteli delat, zacit Cuzcem, pak Titicaca, Bolivie (trochu dzungle), Arequipa (kanon Colca, popr. El Misti apod.), pres Limu nekam k Huarazu, zas trek, pak snad na sever do Chachapoyas. Pokud by to casove vyslo, tak jeste treba 10 dni v Ekvadoru, mozna pokus o zdolani Cotopaxi, nebo zas nejaka par-denni prochazka.

V podstate idea je se vzdy presunout, podivat po okoli, dat nejaky 3-5 denni trek, a tak. Kazdopadne stran konkretniho planu jsme momentalne vic nez flexibilni:)

Ondra & Katka

Zkušenosti čtenářů

Vendula

Ahoj,
jedeme do Chile, Bolívie a Peru v přibližně stejném termínu. 24.6. přilétáme do Santiaga a tak kolem 5.7. bychom rádi byli někde na ostrově Isla del Sol u jezera Titicaca. Poté plánujeme nějaké treky v Bolívii a spíše v jižní části Peru. 3.8. se vracíme z Limy. Rádi se na jeden dva treky přidáme, přeci jen do hor je lepší jít ve více lidech. Příští týden budeme trochu konkrétněji plánovat, tak se můžem nějak domluvit. Klidně piště na mail.
Venda a Jirka
(taky studenti:) – FA VUT)

Jakub Novotný

Dobrý den,
rád bych se zeptal na zkušenosti a ztjistil nějaké informace, které mi můžete poskytnout o Ugandě.

Bohužel jeětě nevím přesně o jakou oblast by se mělo týkat, proto by mě zajimaly obecné zkušenosti lidí, co měli možnonost navštívit tento stát.

chtěl bych vědět na co si dát pozor, jak to tam chodí, je toho hodně a nyní mě ani vše co potřebuji vědět nenapada. děkuji

aja
Jakub Novotný:

proc to pises sem? jak to souvisi s peru?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: