HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Peru

Andy

Ahoj cestovatelé! Chtěla bych začátkem února vyrazit do Peru na měsíc a půl s odletem z Mnichova s přestupem v Madridu, ale nechce se mi moc samotný, je tu někdo, kdo by vyrazil se mnou?? Původně jsem chtěla sama, ale nemám zatím takový zkušenosti jako jiní ostřílení cestovatelé, tak bych byla ráda. Je mi 32 let a ráda bych s někým, kdo je podobně v mé věkové skupině, nejlépe mezi 30 – 40ti lety. Ozveš se?

Zkušenosti čtenářů

Andy

Jinak věk není překážkou, ale ráda bych, aby jsme si trochu rozuměli.. Ráda poznám a vyrazím s kýmkoli pohodovým.

Gabca
Andy:

Ahoj Andy, mas uz nekoho? Gabca

Andy
Gabca:

Čauky Gabčo! Ještě nikoho nemám,už uvažuju,že vyrazim sama:-(,hodně mě to tam láká.No a letenky ještě nemám,ještě jsem čekala,jestli se někdo ozve.Tak napiš,jestli pojedeš?

Jenda

nechci rýt, ale máš zjištěné počasí ? v tuto dobu tam je (má být) období dešťů.

Yarda
Jenda:

hola Jendo, mas pravdu ma byt obdobi destu, ale zatim nic v horach sprchne obcas odpoledne, ale nic moc spis ted prsi v jungli. Zdar Yarda

Andy
Jenda:

Ahoj, ano pravda, má být období dešťů, ale myslím si jako Yarda, že to nebude tak hrozný. Taky záleží, kde se zrovna v Peru nacházíš, jestli v horách, v pralese nebo vedle oceánu. Kamarád tam byl na přelomu prosince a ledna, kdy má právě pršet a on říkal, že v pohodě, pršelo mu opravdu jen výjimečně, takže toho já se nebojim. Takže vyrazí někdo se mnou:-)?

Ola

Já chystám to podobné na září, Peru+Bolívie, focení, kultura a intenzivní zážitky v přírodě, ca 2-3 měsíce, ráda bych i kurz španělštiny a hledám někoho podobně smýšlejícího. Najde se někdo?

Yarda
Ola:

Hola Ola, poradam v Peru kurzy spanelstiny jak v ucebnach tak v terenu /na pamatkach, pri sportu/.
Zdar Yarda Gruss

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: