Spolucestování Evropa

Parťák/parťačka/parta na výlety po ČR či blízkém zahraničí

T

Zdravím,

Tak na úvod bych uvedl, že jsem z Ostravy, abychom se vyvarovali situaci, kdy druhá strana bude z Aše, což na lokální výlety už moc pak nevypadá 😀 Větší vzdálenost není problém, ale taky vše s rozumem.

Ale jinak k věci, po delší době jsem opět funkční a mám tak trochu času až až a nevím co s tím, respektive, věděl bych co s tím, ale cestování ať již po naší zemi či zahraničí je přeci jen lepší ve více lidech. Aspoň to píšou na internetu, tak to určitě musí být pravda.

A tudíž bych tu rád někoho (nebo se přidal k nějaké partě) sehnal na nějakej ten trip (ale jen figurativně, prosím 😀 ), ať už se jedná o nějaké zdolání těch našich vrcholů, turistika někde po rezervaci, stanovačka apod. Jsem docela otevřen vůči mnoha věcem, ale prozatím bez nějakých fyzických extrémů (operace nohy není žádnej joke). Samozřejmě mám i nějaké to zahraničí v hledáčku za předpokladu dostatku volného času. U sebe počítám alespoň do září, pokud nebude nějaká náhlá změna.

Tak, a teď něco v krátkosti o mě. Jak jsem již zmínil v úvodu, tak jsem z Ostravy. To místo, kde vzduch je obohacen o extra životodárné látky a občas ho i vidíme. Jsem klidné povahy, otevřen vůči mnoha věcem a rád zkouším nové věci (ale v rámci mezí :D), samozřejmě k mé osobnosti nechybí ta tvrdší hudba a jestli budeme někde v přírodě, tak není problém říct věc či dvě o tom, co se tam děje/nachází. Mám trošku hlubší znalosti v environmentálních vědách.

Kontakt především přes email: [[email protected]], kde se můžeme dohodnout na detailech.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: