Spolucestování kamkoliv

parťák / parťačka

Tom

Zdravím, přiznávám se, poslední roky žiji prací, soukromí život je prakticky již urban legenda, jenomže ta samota…. A udělal jsem dohazovače přátelům, kamarád / spolucestovatel má nyní jiné myšlenky a s kamarádkou plánují rodinu. Jsem za ně moc šťastný, o tom žádná. Nicméně dostávám se osobně k vnitřní fázi – samota. Je to zkrátka potvůrka. A tak chci zkusit zde, kdo ví. Takže nějaké info ke mně. Jsem vlasatý Tom, nekuřák, nejsem abstinent, ale také ne alkoholik, závislostí je mi snad jen čokoláda a vůbec sladké (ale nepřeháním, jen občas ;), mimo práci se zajímám o filmy, vede mě hudba, inspirují příběhy z knih, divadlo, fantazie, rád cestuji, vařím, mám chlupatou parťačku, kterou však nemohu brát na cesty, alespoň v rámci krátkých výprav bych rád poznal ještě kus světa. Ne sám, člověk se nemůže tak podělit o radost. Možná to bude znít otřepaně, ale prostě poznejme se. Hoďme řeč na živo, vymysleme něco a kdo ví. Nehledám vztah, i když jsem svobodný a kdo by se nechtěl zamilovat 🙂
Měl(a) bys být z jihu Čech, optimálně se potkat v Budějkách. Věkově je mi to asi jedno, snad 25-40, ale abychom si rozuměli. Hlavně sám / sama sebou a ber mě jaký jsem. Zbytek se nějak vyvrbí. Z pohledu cestovatelských cílů bych si přál poznat Evropu, tuzemsko, do blízké budoucnosti např. prozkoumat Jižní Koreji.
Jestli ses neztratil(a) v tomhle románu a chceš mě poznat, pošli posla se zprávou na tomas.od.wiltahwy@gmail.com

A ještě doplním, že prosím, hledám člověka z masa kostí, který se mi ozve sám, nepište mi z agentur / komerčních společností nabízejících seznámení apod. Prý jsou občas na seznamkách takovéto tendence.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: