Volná diskuse

parkovvání na měsíc v Mnichově

Michal

ahoj, chtěl bych se zeptat, jak se dá co nejlevněji zaparkovat v Mnichově. Potřebuju tam nechat auto na 35 dní a nechci platit tu šílenou sumu na letišti. Díky moc za rady

Zkušenosti čtenářů

peter

zaparkuj hocikde na predmesti – napr. jednu stanicu pred letiskom

Martina

doporučuji si zjistit místní situaci. My tento problém řešili min. rok v Paříži, chtěli jsme to taky nechat někde na okraji. Ale pak jsme zjistili, že tam smíš parkovat jen 24h na jednom místě nebo mít povolení. Parkování na letišti vyšlo rozhodně nejlevněji. Nebo na různých diskuzích poprosit někoho kdo tam bydlí, jestli by sis to nemohl nechat u něj před barákem apod.

Pepino65

Za 16 dní v Mnichově na letišti jsem platil 68 €, takže mi to nepřišlo tak drahé, řekl bych, že čím déle, tím lépe. Praha vyjde přece jenom dráž.

Dana

ahoj, já jsem taky nechala auto normálně na ulici. Ne nikde v centru, ale někde mezi normálníma barákama. Hned u toho byla tramvajová zastávka a v pohodě jsme se dostali na letiště.

Marťaska

Ahoj,nejel nekdo v posledni dobe autobusem z Mexiko City do Guatemaly (konkretne do jeji zapadni casti – hranicni prechod Cuidad Hidalgo ci El Carmen)? Potrebujeme zjistit nejkratsi a nejrychlejsi cestu a kolik nas to bude cca stat. Jedeme tam v lednu 2009. Diky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: