HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Panama 11-2008 (3týdny)

Pepa a Miluška

Jsme pár (oba 30 let) a poletíme 14.11.2008 do Panamy na tři týdny (jj, máme závazek se vrátit ke svým zaměstnavatelům po skončení dovolené 🙂 ).

Kdyby se chtěl přidat stejně naladěný pár na adventure cestu tak může :-). Letenky (KLM třeba na letuska.cz) se dají ještě rezervovat, zaplatit stačí do 100 dní před odletem.

Chceme zkraje navštívit ostrovy San Blás na severovýchodě, Bocas del Toro na severozápadě (oba Karibské moře), pobýt v oblasti sopky Barú (výstup, národní park, canopy tour) a od sopky se pomalu vracet zpět do Panama City po plážích Pacifiku – Santa Satalina a poloostov Azuero. Máme zkušenosti z Kostariky 2006 (všude busem), moc se nám líbilo prostředí a tak zkusíme vedlejší Panamu. Od Panamy si slibujeme překrásné ostrovy jako jsou v Thajsku u hranic s Malajsií (Ko Lipe, Bulon, Ngai, Muk, kde je ubytování bezprostředně u moře a pláže), v Kostarice takové ostrovy bohužel nejsou. V každém případě bude supr atmosféra a příjemné počasí oproti českému v listopadu. Pravděpodobně budou dva letecké přesuny stojí na osobu $35-50, a půjčí se auto cca $50 den na nějaký čas. Rozpočet máme na osobu 25K letenka a 15K náklady pobytu (takhle nějak nám to stačilo v Kostarice).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: