Spolucestování kamkoliv

Pacifická hřebenovka (PCT): květen– srpen 2023 (západ Spojených států)

Andrea

Ahoj,
po dvou letech plánování a rušení se konečně chystám uskutečnit tento trek (já osobně tedy jen jeho co největší část, protože nemohu být pryč 6 měsíců). Hledám parťáka/parťačku, kteří by to také chtěli zkusit. V polovině října se otevírají registrace, bylo by fajn začít ve více lidech 🙂
Je mi sice 47 let, ale jsem stále aktivní. Nejedu lámat mílové rekordy, zajímá mě místní příroda, lidé – jedu hlavně za zážitky.
Pokud se bude chtít někdo přidat, budu moc ráda. Prosím, pište přímo na email [email protected]
Budu se těšit 🙂

Zkušenosti čtenářů

Petra

Ahoj,taky mě to láká,ale moc o tom nevím.Nechci lámat rekordy,ale poznat nová krásná místa:) Zajímalo by mě,jak je to finančně náročné a jaké je potřeba vybavení.Petra

Andrea
Petra:

Ahoj Petro,
co se týče vybavení… je to asi spíš na pokec než na psaní 🙂 Jsou to různé oblasti, do každé je potřeba něco jiného… Finance záleží na tobě, jak moc si dopřáváš… (můžeš si např. přečíst toto: https://www.holkasbucketlistem.com/single-post/pripravy-na-pct)
Pokud bys měla zájem o cestě pokecat, ráda se s tebou sejdu. Jsem z Prahy a celkem mobilní… Registrace se otevírají 12. října, takže pokud tvůj zájem nadále trvá, ozvi se na můj email [email protected] co nejdříve 🙂
Moc díky a třeba na viděnou. Andrea

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: