Práce/pomoc v zahraničí

Osobní asistent k vozíčkáři do Bavorska – poptávka

Petra

Hledám osobního asistenta pro muže – vozíčkáře kvadruplegika do soukromé domácnosti do domku v Německu. Lokalita Bavorsko, v blízkosti města Hof u českých hranic, moc hezké okolí.
Podpora u klienta – pomoc při osobní hygieně, toaletě, oblékání, nakupování, nastupování do auta, vaření a vedení domácnosti (úklid, praní, třídění odpadu, zahrada). Klient hodně spolupracuje při transferu, fyzická síla není nutná.

Měl byste být milý, klidný, trpělivý, do 55ti let.
Podmínka je alespoň základní znalost němčiny a dostatek praxe v osobní asistenci nebo pečovatelství. ŘP a vlastní auto je výhoda, ne podmínka.

Klient potřebuje podporu cca 4-5 hod. denně, ubytování je zcela zdarma v separátním pokoji s TV & WC v domě. Na místě si můžete případně najít práci v okolí nebo jen užívat volna:-))

Jednalo by se prvně o cca 7 dnů v měsíci – brigáda nebo činnost na živnostenský list. V případě spokojenosti dlouhodobá spolupráce a možnost spolucestování s klientem (sám řídí auto, jezdí rád i po Evropě, kempy apod.).

Sdělte mi prosím informace o Vás, dosavadní praxi, svoje možnosti, kdy můžete pracovat a představu denní či hodinové sazby.

Email – pbvermittlung@post.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: