HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Nový Zéland

Nový Zéland – pojištění

Lucka

Zdravím z NZ,

zajímalo by mě, jak ti, co vyráží/byli na working holiday na NZ pořešili pojištění.. já jsem tady momentálně na půl roku jako exhchange student a pak chci půl roku zůstávat právě na wh vízum.

díky za případné tipy!

Zkušenosti čtenářů

Jana

Ahoj, já jsem se pojistila normálně myslím přes Českou pojišťovnu, to tenkrát vycházelo nejlevněji, normální cestovní pojištění, které v sobě zahrnuje i pojištění na NZ. Nejdříve jsem 3 měsíce využila pojištění na platební kartě, od té doby o mi toto pojištění po 90 dnech skončilo, jsem začala cestovní pojištění. Do výpočtu pojištění si zadáš počet dnů, já tam byla celkem rok a vyšlo mě to tak na 2500,- dokonce i zubaře (akutní), který je tam příšerně drahý mi pojišťovna proplatila.

Fanda

Ahoj,

zélandský orbitprotect.co.nz
nebo české top-pojisteni.cz

První je pojištění přímo na WHV, ceník si najdeš na webovkách.
Druhé je jakási kalkulačka pojištění, kde se ti zobrazí pojištění od pojišťověn v CZ. Do formuláře uvedeš destinaci a počet dní. Můžeš si vybrat z několika českých pojišťoven dle ceny, krytí atp.. Pojištění přímo zprostředkovávají, takže nemusíš být v CZ. Mě vyšlo roční od AXA na 3900Kč.

Tonda
Fanda:

Ahoj nasel jsem rocni pojisteni za 1800kc.Nechal jsem si ho proverit u kamarada pojistovaka a vse je ok.

Martina
Tonda:

Re: Tonda
Ahoj,
prosim Tě, a u které pojišťovny ses pojistil??
dík

Tomas

Ja jsem řešil pojisteni přes stránky http://www.pojiteninanovyzeland.eu, 12 měsíců za 5235Kč plus asistence na novém zélandu.

Wea
Tomas:

chtěla bych se prosím zeptat od jaké částky pojišťovna Lumlei General Insurance proplácí?

olda ther
Wea:

OD 100NZD, coz je dost nevyhodne. Moji klienti nejcasteji sjednavaji CP, AXA-ASSISTANCE a ALLIANZ, na vsechny Vam dokazi sehnat exklusivni slevy, vice na http://www.novy-zeland.biz nebo na emailu.

CZECHKiwis.cz

Ahoj cestovatelé, pokud se chystáte na Nový Zéland, připravili jsme pro vás článek Zdravotní pojištění na NZ, ve kterém najdete řadu užitečných informací ať už jedete na Working Holidays, pracovní víza nebo dovolenou.

Karel

Existuje celoroční pojištění za 3000 Kč od České pojišťovny na stránkách http://www.kvalitnicestovni.cz Kromě toho od stejného provozovatele existuje pojištění storna letenky bez spoluúčasti, tedy do plné ceny, je to také od ČP na stránkách http://www.stornoletenky.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: