HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Nový Zéland

Nový Zeland

Jan a Viki

Ahoj,
prosíme o radu. Řešíme s přítelem dilema, jak se společně dostat na Nový Zéland na co nejdelší dobu.:-)Není problém aby se k nám někdo přidal, nebo nám jakkoliv pomohl.:-)

Zkušenosti čtenářů

K

http://www.immigration.govt.nz/ tady se zada o visa a vubec vetsinu info najdete tam 🙂 working holiday visa jsou do 30let a na rok..

beggard
K:

Hej, nezvedli teď tu věkovou hranici pro „working holidays visa“ na 35 let?

David
beggard:

Vcera jsem ten dotaz ohledne 35 let dal na ambasadu a odpovedeli mi toto.

Dobrý den,

Vaše informace jsou správné.

Dohoda byla skutečně podepsána jak uvádíme na našich stránkách. V současné době se čeká na schválení a uvedení dohody v platnost na novozélandské straně. Tudíž informace na NZ immigration jsou rovněž správné.

Máte-li zájem o zaregistrování do newslettru, ve kterých aktualní informace zveřejňujeme, můžete tak učinit na naší www stránce.

S pozdravem

Michael BRODSKÝ
Consulate of the Czech Republic in Sydney

David
David:

Takze jestli to chapu dobre, zatim je to porad do tech 30ti let a teprve az to nekdy schvalej tak to bude do 35ti…takze otazka je KDY cca…a na tu mi zatim neodpovedeli:)

petanek

dokonce jsem tad potkala na slovinsku čechy, kteří tam byli rok a pul, ale to je snad maximalni delka poytu na visa working holiday 😉 a tu vekovou hranici taky myslim zvedli, ale to se da vsechno vygooglit 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: