Nový Zéland

Nový Zéland 08/2011-08/2012

Dan Holík

Ahoj, nezvažujete někdo něco podobného?;
Cíl cesty: Nový Zéland;
Start: konec srpna 2011 (Working Holiday Visa);
12. září – 8. prosinec 2011 – Queenstown eventuálně Christchurch (Jižní ostrov), přípravný kurz na cambridgeskou zkoušku z angličtiny (CAE – Certificate in Advanced English);
Prosinec 2011 – Srpen 2012: práce a cestování;
Jsem připraven tam vyzkoušet a poznat vše co se bude nabízet. Já: sportovně založený, věk: 31, Typ osobnosti: Flegmatik (+/-) :);
Oblíbený film: Statečné Srdce;
Oblíbený televizní moderátor prezentující jak přežít v přírodě v různých částech světa: Bear Grylls 😉

Hi, does anybody plan something like the following?;
Destination: New Zealand;
Start Date: the end of August 2011 (Working Holiday Visa);
September 12 – December 8, 2011 – Queenstown possibly Christchurch (South Island), Cambridge exam preparation course (CAE – Certificate in Advanced English);
December 2011 – August 2012: Work & Holiday;
I am prepared to try and learn everything which will be on offer there. I am 31-year-old man who likes all kinds of physical activities. Type of Nature: phlegmatic person (+/-) :);
My favourite film: The Brave Heart;
My favourite TV presenter presenting how to survive in various parts of the World: Bear Grylls 😉

Zkušenosti čtenářů

Tereza Beranova

Ahoj,
tvůj příspěvek mě docela zaujal, taky zvažuji NZ 🙂
Já: Teriberi, 30 let, sportovně použitelná, trošku potřeštěná, leč spolehlivá a komunikativní.

Taky bych chtěla vyzkoušet na Zélandu všechno (nebo alespon co nejvíc :))

Těším se na odezvu

Tereza Beranová
Jičín

Dan Holík
Tereza Beranova:

Ahoj,
Díky za odezvu, říkal jsem si jestli se někdo ozve, když je to tak dopředu.
A v jaké fázi je tvé zvažování? Zvažuješ i ten kurz? Tady je muj kontakt: http://www.holik.euweb.cz Když tak bysme se mohli domluvit a třeba si zavolat a trošku to probrat nebo vyměnit pár emailů. Zatím ahoj

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: