Spolucestování Evropa

Norsko / Rumunsko

Jana

Ahoj, léto chci trávit, pokud možno, co nejvíce v horách. V plánu mám Norsko (spíše srpen – cca 14 dní, putování cestou necestou, určitě ne žádné turistické lokality!) a Rumunsko (spíše červenec, tak na týden – Retezat, Apuseny,..). Obě země mi učarovaly v letech minulých, a rozhodně se do nich chci vrátit! V plánu/neplánu je putovaní, spaní pod stanem, slezení nějakých skalek, poznání „cizích“ kultur, atp..Pokud by měl někdo podobné plány (ať na jednu či druhou cestu), ozvěte se na mail: [email protected].
– Uvítám i pouhou spolujízdu do Norska (pokud má někdo k dispozici auto), Rumunusko je moc pěkné spíše vlakem.. (Věk: 21)

Zkušenosti čtenářů

Gina

Ahoj, můžeš na sebe napsat nějakej kontakt – email?

Jana
Gina:

Ahoj Gino, můj email je tam uvedený, mrkni na 3. řádek od spodu:-)

Dan

Ahoj Jani, nevim jestli to je jeste aktualni, kazdopadne zajima me to Rumunsko. V srpnu jdeme par lidi na Mont Blanc a hned potom bylo v planu jet do Norska, to ale dva ucastnici zajezdu nakonec pro financni situaci zrusili a samotnyho by me to prislo na zbytecnej majlant, nehlede na to, ze zivot je o tom takovyhle krasy s nekym sdilet a ne jezdit sam. Ten Mont Blanc ale stale plati (kdybys treba chtela jet) – je to druhej tejden v srpnu. Do Rumunska jsem mel jet s kamaradama ted na zacatku cervence, ale muj planovany odchod z Anglie po 13ti letech se malinko pozdrzel a ja dorazim do Cech az 08/07, takze to uz budou na ceste zpatky. Me to hrozne nadchlo a ted me mrzi ze to s nima nestihnu, takze pokud tam mas cestu, rad bych se pridal. Pohodovej den preju.
[email protected]

Marek

Ahoj lidičky,

od 2. 9. 2011 do 11. 9. 2011 bych chtěl jet do rumunských hor. Konkrétně bych chtěl navštívit Rodnu se Suhardem, či Godeanu, Tarcu a Retezat. Nemám však s kým jet, neboť parťák nejede. Proto hledám 1-3 další lidičky, kteří by jeli, popř. skupinu, kam bych se mohl přidat. Jednalo by se o týdenní přechod se vším na zádech. Doprava do Rumunska – vlak či bus. S rumunskými horami mám řadu zkušeností, byl jsem zde cca 15 x. K mé osobě – je mi 38 let a jsem z Plzeňského kraje.

Jana

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, zda se tu neobjeví někdo, kdo by chtěl jet na jeden týden ke konci srpna do Norska. Jsme dva s autem a řídí pouze jeden z nás, tak uvítáme, když se někdo další přidá.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: