Spolucestování Evropa

Nespoutaná příroda, přidá se někdo? (2012)

Ondra

Ahoj, priští rok bych se rád podíval do jakékoliv země, kde je nespoutaná příroda. At‘ už by šlo třeba o Rumunské karpaty, Ukrajinu, Turecko nebo i někam dál.(osobně mě nejvíc láká Mongolsko, ale je trošku dál :P) Tímto bych chtěl najít spolucetovatele/ku nebo partu přátel, které láká nespoutaná krajina a v průběhu roku by jsme mohli domluvit podrobnosti. Radši bych se zaměřil na cestování autem/motorkou.
Těším se na odpovědi, Ondra 22,student VŠ

Zkušenosti čtenářů

Barzul

ještě doplním, že mi jde o to utratit co nejméně v rámci možností, tzn spát ve stanu a užívat si spíš přírody než měst 🙂

Martin
Barzul:

Ahoj, nejsem sice žádný velký cestovatel, ale moc mě něco podobného láká. Jediné s čím mám problém, je sehnat někoho podobně smýšlejícího. je mi 21 a jsem student VŠ.

Barzul
Martin:

Cau Martine, ozvi se na icq nebo mail
190458793
Ba******@se****.cz

broccoli

Ozvěte se br*********@se****.cz také mě to láká a nemám ským vyrazit 🙂

matej
broccoli:

serus priatel rad cestujem teda zacinam,,, hlavne autom aj mongolsko napis viac info na e mail hoc kam sa rad vydam do hor kamkolvek mam22 rokov mam auto a chut vyrazit len tak vyspim sa hockde napis dohodneme sa

Gabka

Ahoj, taky bych v létě někam vyrazila, ale nemám s kým. Je mi 18 let, tak jestli ještě někoho hledáš, tak se ozvi:)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: