Spolucestování Asie/ Australie

Nepal-podzim 2011

Jiri herout

Nechce se nekdo pridat na trek do Nepalu v zari a zhruba tak na mesic.Mam v planu navstivit zakladnu Mt. Everest jeden s nejlepsich treku na svete dale Pokhara a nake chramy atd., presny plan jeste nemam de mi hlavne o foceni.Bydlim v Australii a hledam 4lidi,mam zajisteneho pruvodce po celou dobu pobytu v Nepalu…..Na presny plan ci turu se muzem samozrejme domluvit….jirka [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Katka

Ahoj Jirko,

chystáme se do Nepálu na Annapurna trek s CK Sen za 18 900 Kč + letenku si lze zajistit sám. Jednalo by se o 20 dní- podzim 2011.
Kdybys nikoho nesehnal na sólo trek, tak se na mě obrať. My budeme ještě doobjednávat Chitswan safari park.
Měj se krásně, Katka

iMack

Kdyby nekdo z vas potreboval pruvodce pro jakykoliv trek v Nepalu, nebo pro vystup na jednu z turistickych sestitisicovek v okoli Everestu, rad bych doporucil meho kamarada, zkuseneho horskeho pruvodce.
Lang Ngima Sherpa
e-mail: [email protected]
telefon: +97719803797516

Jana Provazníková

ahoj Jirko,
plánujeme s manželem na podzim stejný trek,pokud máš zájem,napiš.Minulý rok jsme byli na Annapurna trek a bylo to super.Jana

Jiri

Ahoj!
Na podzim bych take do Nepalu rad vyrazil a rovnez predevsim s cilem fotografovat.
Pokud jsi jeste nesehnal kompletni partu, rad se pridam.

S pozdravem Jiri

Ruda
Jiri:

Ahoj Jiri,prave jsem ti odepisoval na tvuj odkaz a ted koukam ze jsi se ozval na odkaz Jiri Herout.No a prave s nim davavam trek dohromady a formuju tlupu tady v cechach.
Tak se mi prosim ozvi.Dik Ruda.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: