HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Nepál, Indie

Soňa

Ahoj,
na začátku září se chystám do Nepálu, kde se zdržím asi 3 měsíce. Většinu času pravděpodobně strávím ve vesničce v horách, kde budu učit angličtinu, ale i tak se budu snažit Nepál co nejvíc poznat. Na začátku října bych chtěla podniknout nějaký trek, nemám ještě přesnou představu. Na konci listopadu bych se chtěla vlakem přesunout do Indie, přesněji do oblasti hlavního města, Agry a Jaipuru a strávit tam cca 3 týdny. Pokud máte někdo zájem se ke mně připojit nebo se alespoň někde po cestě potkat, budu moc ráda.

Zkušenosti čtenářů

Jana & Michal

Ahoj Sono,
vypada to, ze mame docela podobne plany;-) My odletame do nepalu pristi pondeli, zbytek mesice chceme stravit v Kathmandu, zacatkem rijna vyrazit na trek (Helambu/Langtang oblast) a nakonec budeme taky ve vesnicce v horach ucit anglictinu:-) Takze kdyby ses k nam chtela pridat na trek, urco se ozvi!
Zdravi Jana & Michal

Věra

Ahoj,
Za 14 dní jedeme s dvěma parťáky do Kathmandu, ale po 14 dnech zůstanu sama,asi od 7.-20.11. Chtěla bych se toulat někde pod Annapurnou. Kdybys v těch místech také byla, ozvi se.
Věra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: