HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Nepál 2010

Vlastík

Ahoj všichni, pro našeho otce zařizujeme „dárek“ ke krásným kulatým narozeninám v podobě tak trochu nevšední dovolené pod nepálskými osmitisícovkami.
Jedná se o cca měsíční klasický trekking v dané oblasti – nic zvlášť náročného 🙂 (trekky v oblasti pod Everestem, Annapúrny, Langtang a Helambu, atd.).
Věříme, že přesné místo, náplň a další podrobnosti budou včas dopředu upřesněny – s ohledem na složení skupiny a podmětů ostatních účastníků, kteří se, jak věříme, rádi přidají. Táta má mj. zkušenosti s alpskou vysokohorskou turistikou (včetně výstupů na Mt. Blanck, ap.), avšak Himalaye mohou být přece jen trochu o něčem jiném – takže účast někoho, kdo ví o co jde, je vítána – táta se jistě rád přidá i k jiné skupině. Možná se nám podaří přesvědčit i naši mámu, aby jela s tátou společně, což už se v minulosti mnohokrát podařilo…
Své příspěvky, otázky a připomínky prosím zasílejte na můj email, popř. pište k této diskusi.

Zkušenosti čtenářů

marie toufarova

ahoj, to je vtipne.
ja byla v nepalu loni s pritelem a bylo to tak super, zesem se rozhodla tam poslat matku, uz sem ji i psala inzerat na netu aby se nekdo pridala tak tovypada, ze pojedou 3-4 zenske-vsechny sportovne zalozene a zkusene. Know how dodavam ja. notak me napadlo jestli ty otce nechcete spojit s tema zenskejma :-)treba by se tam mohli jen potkat. jinak ti rada poslunejake info. Ony by tam meli jet letos na podzim (říjen) – k Everestu.
tak hodne zdaru, marie

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: