HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Přivez mi ...

nášivky- vlajky

Markéta

Prosím o pomoc všechny cestovatele, kteří se chystají odjet do dalekých krajů- nadchla jsem se pro nápad „vytvoření dokumentární košile“ 🙂 což obnáší to, že na košili přišívám nášivky vlajek zemí, ve kterých jsem byla.. bohužel jsem tak začala činit až letos, tudíž mi některé vlajky chybí a u nás nejsou moc k sehnání-konkrétně jde o vlajky zemí: Norsko (2x),Švédsko(2x), Itálie(2x), Mexiko, Belgie, Chorvatsko(2x), Černá hora, Rumunsko, Španělsko.. Kdyby někdo měl vlaječky (o rozměrech cca 5x4cm) doma nebo měl možnost je od někud přivézt, prosím ozvěte se, budu platit zlatem;)Díky!!!

Zkušenosti čtenářů

Lukáš

Ahoj, do Rumunska pojedu nějak během prvních měsíců příštího roku, tak pokud vlaječku do té doby neseženeš, tak jestli ji někde uvidím, tak rád přivezu 🙂

market
Lukáš:

To by byla paráda, já se tam určitě dřív jak v létě nedostanu, tak kdyby sis vzpomněl,budu moc vděčná!Kdyžtak přikládám mejl pro snadnější komunikaci:)

Jenda

Ahoj, já zase jedu v listopadu do Španělska, tak bych mohl… ale připomeň mi to, napiš na adresu hoposp@seznam.cz tak mezi 1. – 10.11.
Co se týká ostatních zemí, myslím, že v Bangkoku na Khaosan Road jich dost prodávali, nevím, byl jsem před 10 lety…

market
Jenda:

Paráda, připomenu se mejlíkem;) děkuju moc!

Pepa2
Jenda:

Na Khao San Road jsem byl před 2 lety a asi 2 prodejce jsem tam viděl. Vlastně jsem si tam i 3 nášivky koupil :-). Cena nízká, cca dolar, velký výběr zemí.

myska

ahoj,idem do mexika na vianoce tak ti tu vlajocku donesiem,pripomen mi to na myska75@yahoo.ca
peace

market
myska:

Díky moc, určitě pošlu před Vánocema připomínací mejlík:) zatím se měj!

Pavel

Ahoj, ja jsem nechal delat nasivky primo u nas. Jsou tu firmy, ktere maji vysivaci stroje a za par kourun ti vysiji cokoliv na cokoliv. Treba by si tak mohla nechat dodelat ty co ti chybi primo na tu kosili.

Petr

Ahojky.Hledám někoho,kdo by mi ze svých cest přivezl rukávové nášivky Chorvatska.Dobře zaplatím.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: