HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Namibie+Botswana+Vicfalls..září 2012

Laďa

Ahoj.
Hledáme spolucestující do 2. auta pro naši třetí cestu na jih Afriky. Období pro cestu mezi 5.9. – 15.10.2012. Mám připraveny podrobné plány na 21-18- nebo min. 14 nocí. Základem cesty je:
Botswana – Moremi (4-5 nocí, kempy Third Bridge, Xakanaxa, North Gate), Chobe (2 noci kemnp Savuti a 2 noci kep Ihaha u řeky Chobe), Victoriafalls – 1 noc (Livingstone, nebo v Zimbabwe),Namibie – Caprivi strip-Mudumu (1 – 2 noci kemp Kwando), Etosha (3-4 noci, kempy Okaukeejo, Halali a Namutoni jen pro cesty na 18/21 nocí). Jde o cestu auty 4×4,stany na střeše, noclehy v kempech. Odlet z Mnichova do Windhoeku. Vzhledem k omezenému počtu míst v kempech v deltě Okavanga (Moremi) a v Chobe a postupně stoupajícím cenám letenek a s cílem minimalizovat starostí během cesty, budu vše co lze, objednávat ještě tento rok. Jsme manželé (59+59) a podobné cety jsme podnikli do Namibie v IV/2010 a IX/2011.
Těším se na případné spolucestovale. Laďa

Zkušenosti čtenářů

Barborka

Hledám parťáka(možno i přítele) na cestování kamkoliv a kdykoliv. Právě jsem skončila VŠ a chci začít úplně nový způsob života..Hlavně už být někde v teple..:)

Kontaktujte mě na: bara.entova@seznam.cz

Moje fotky naleznete na: http://www.fotopatracka.cz/model/card.php?uid=45323&crd=1

Tel: 773 275 277

Díky Bára, 24 let:)

Honza
Barborka:

Ahoj, Afrika je pro mne velice lákavá, ale nemám s těmito zájezdy zkušenosti, proto bych se chtěl zeptat jak jeto s náročností a jak to vychází finančně?

Renáta
Honza:

Zájezdy ??? myslíš s CK ??? Na to se vyprdni, sbal bagl, kup si jen letenku a jeď.
Právě jsem dokolčila komplet cestopis, tak se inspiruj: http://www.cestovani nafoceno.cz
Dá se to zvládnout docela levně, i když Asie to není.

Honza
Renáta:

nemyslel sem s CK, tady po Evropě jezdim bez CK, ale tohle je trochu dál, tak je lepší když jede někdo kdo už to zná. A řek bych že když sou tu takové nabídky k někomu se přidat tak se přidam rád abych poznal více věcí a nabral zkušenosti a třeba pak podnikal výlety do vzálených koutů světa dál sám.

Renáta
Honza:

Tak to jo. Sám se neztratíš. V kempech, už v letadle se dá seznámit. Pokud umíš angl. tak máš vyhráno. Potkáváme i spoustu Poláků, ti jsou všude. V Botswně jsme potkali slováka, cestuje sám, seznámí se, přidá, odpojí. Tu volnost závidím.

Honza
Renáta:

No právě s tou angličtinou je docela problém, takovej ten holej základ celkem jde( nikdy mi nedělalo problem se s někym domluvit ať mluvil jakoukoli řečí) ale když na mě někdo spustí tak semm v koncích. No uvidím, třeba se mi povede s někym jednou někam jet a tam poznam na vlastní kůži že v tom vlastně nic není, že je to pouze o tom strachu z neznáma a nezkušenosti.

Renáta
Honza:

Hmm, tak to jsme na tom skoro stejně. Kdybychom hledali někoho do temu, dám ti vědět. :_)

Honza
Renáta:

to by bylo super:-) tady jsi zatím jedina která odpověděla a trošku mě informovala, když by něco vyšlo budu jedině rád. 🙂 mail na mě je m.a.s.a@seznam.cz a mockrát děkuju

Laďa
Honza:

Ahoj. Poslal jsem Ti E-mail na uvedenou adresu m.a.s.a@seznam.cz

Jarouš

Čauky.

Láďo máš ještě volnej flek, chci taky do Botswany, Namibie, sice jsem chtěl ještě Jihoafrickou, ale tak jí dám příště, stejnak Afriku chci komplet, tak dej vědět, dikes.

Jinak Victoriafalls jsem dával ze strany Zambie, takže když ten masakr uvidím ještě z druhý strany, budu rád

Jarouš

Jarouš:

Ahoj Jardo.
Místo mám. Jedeme na 3 týdny, odlet i návrat patrně v září, trasu jsem kvůli zájemcům částečně upravil (navíc duny Sosusvlei// Walwis Bay – plameňáci, pelikáni, lachtani// Spitzkoppe-Bushmans Paradies//, vypustil jsem Kawango a upravil průjezd Botswanou. Na Vic.falls pojedeme ze Zimbabwe.
POšlu Ti podrobnosti na Tvůj E-mail
Laďa

jaroslav

Ok, čekám na další info na mailu.

markéta

Ahoj,
ráda bych se připojila, Afrika mne už dlouho láká.
Pokud ještě hledáte spolucestovatele, pošli mi info
na mail- kupato@seznam.cz

markéta:

Ahoj.
Místo mám informace posílám a brzo se ozvi.
Laďa

Karel

Ahoj,
rád bych se připojil, Afrika mne už dlouho láká.
Pokud ještě hledáte spolucestovatele, pošli mi info
na e- mail- jekatom@seznam.cz
Diky K.

Karel:

Ahoj. Je nás 8 a 1 náhradník, Info posílám ne E-mail.
Laďa

Pavla

Ahoj!
podivat se do Afriky je mym snem:). chtela bych se proto zeptat, zda stale hledate dalsi spolucestovatele a zda byste mi mohli poskytnout blizsi info ohledne propadne narocnosti jak fyzicke, tak financni:),predpokladaneho planu..atd.muj e-mail:pavla.doski@email.cz. predem dekuji!zdravi Pavla

Pavla:

Ahoj. Informace jsem poslal na uvedený E-mail.
Laďa

Dáša

koukám, že je už obsazeno, Je to ještě daleko, ale kdyby někdo vypadl, tak se hlásím
Dáša

Blanka Hanzlíková

Ahoj,

je to náhoda, ale letos jsem chtěla na podzim také jet stejným směrem a hlavně se podívat do Botswany,což je můj letitý sen. Jestli ještě nejste v plném počtu můžete mi napsat? Děkuji Blanka

Blanche

Nemáte chuť se někdo přidat ? Od 13.2. – 4.3.2012, máme 2 místa v autě. Jsme 55 a 21let, já a dcera. Zkušenosti s cestováním a dobrou náladu máme. bneu@centrum.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: