HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Namibie – září 2011

Ladislav

Ahoj všichni.
Hledáme osádku do 2. auta do Namibie.
Odlet z Mnichova 4.9.2011, návrat 19.9.2011. Cestování autem se stany na střeše a s kompletní kempinkovou výbavou. Jsme 4, t.j, jedno auto. Podobnou cestu jsem podnikli i v dubnu 2010. Mám podrobný plán cesty včetně finanční kalkulace, který zájemcům mohu poslat.
Zatím to vychází cca 53.000 Kč na osobu. (letenka, půjčovné auta včetně pojištění, benzín/nafta, nocležné v kempech, vstup do parků/rezervací, jídlo a pití (denně jedno jídlo v restauraci a jedno další jídlo a snídaně vlastními silami, k pití nejen voda..) K této ceně je nutno připočítat i vedlejší náklady, jako víza, cestu do Mnichova a parkování na letišti, nějaké léky a třeba očkování proti žloutence, takže celkem cca 56.000 Kč.
Letenky máme koupené, v lednu objednávám auto a v únoru/březnu většinu ubytování. Pokud má někdo zájem, tak se ozvěte. V plánu je Etoscha, Mahango park, oblast kolem Palmwagu, Brandberg, Erongo, Sesriem a dalšízajímavosti. Těšíme se na případné spolucetovatele.
Ladislav Rosenbach, mobil 775021252

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: