Spolucestování Afrika

Namibie-Botswana-Zambie od 22.října – 12.listopadu

Andrea

NAMIBIE-BOTSWANA-ZAMBIE – od 21.října do 12.listopadu

KDO SE PŘIDÁ? 🙂

Právě nám vypadla jedna osoba, jak už to tak bývá na poslední chvíli… poohlížíme se po spolucestujícím, kterého rádi přibereme do auta. Hlavně pohodáře a dobrodruha 🙂

V plánu je Etosha Národní park, Národní parky v Capriviho pruhu, vesnice kmene San, Botswana a Národní park Chobe, plavba na řece v parku Chobe, pak pokračujeme do Zambie na Viktoriiny vodopády včetně možnosti letět helikoptérou, zambijské vesnice, menší parčíky Blue Lagoon, a okolí v Kafue wetlandu. A nakonec naprostý highlight v Národním parku Kasanka – migrace kaloňů na 2 noci.

Cestování pronajatým autem 4×4 s kempovacím vybavením. Není to dovča na pláži, ale super offroadový trip, jako ostatně každý v Africe 🙂

– Přílet do Windhoeku (víza na letišti a rezervace dodáme), odlet 12.11 z Lusaky v Zambii.
– Předpokládané náklady 1930 USD včetně dvou covid testů na cestě. plus cena letenek z Prahy cca 18-19tisíc.
– Vzhledem k tomu, že jsou už zarezervovaná a uhrazená ubytování jak v Namibii tak i v Kasance v Lusace a malá jistina na auto, tak požaduji předem zálohu ve výši rezervovaného ubytování a zálohy na auto.

S sebou jen osobní věci a spacák s karimatkou, dobrou náladu, fotovybavení (bude co fotit) a peníze nejlépe v USD. Bude teplo, možná někde zaprší, takže přizpůsobit oblečení.

Více info zašlu.

Hezký den

Andrea

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: