HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Na Krym přes Rumunsko a Moldavsko koncem léta

Martin

Chystáme se autem přes Slovensko Maďarsko Rumunsko a Moldavsko až někam na Krym se všemožnými zastávkami. Pravděpodobný termín je Srpen, nebo Září. Nechtěl by se někdo přidat?

Zkušenosti čtenářů

Pavel

Ahoj, docela zajimava cesta;-) dlouho o ni premyslim, pokud je to stale aktualni, budu rad za par podrobnejsich informaci na email pavelie@seznam.cz…diky Pavel

žolik

ahoj, taky uvažuji o těch končinách tak pokud ještě hledáte nadšence písni na mail.. joliks@centrum.cz

Tomáš

Zdravím cestovatele, chystám se tamtéž, ale jedině vlakem (možná busem na UK a pak vlakem). Pokud by někdo měl zájem, uvítám spolucestovatele/ku.

Vojta
Tomáš:

Pozor na vlakove jizdenky, pokud pojedes jeste v letni sezone, tak pry byvaji vlaky narvane a jizdenky je treba rezervovat nekolik dni dopredu. My jsme tam byli v rijnu, kdyz uz to nebylo na koupani a to uz byla doprava v pohode (Vlakem jsme jeli Uzhorod-Odesa, Odesa-Simferopol, Simferopol-Kyjev a Kyjev-Uzhorod).
Kdyztak nejaky fota: http://picasaweb.google.com/vsrejber

Martin
Vojta:

Díky všem zájemcům. V nejbližší době přpravuju menší setkání všech zájemců, ne kterém by se měli probrat podrobnosti. Oznámím včas zde nebo všem mailem. Ale stále se můžete „hlásit“, třeba se dá dohromady ví skupinek.

Míša

Ahoj,
ráda bych se přidala, ale mám čas jen v době od 15.7. do 12.8. Nepojedete někdo v tomto termínu?

Míša (25)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: