HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Mongolsko, Čína, Tibet

Mongolsko vlakem/autem

Aleš

Ahoj,

nemáte někdo představu kolik stojí lístek na vlak z Ulan Ude do Ulanbátaru a pak do Pekingu? Na internetu jsem našel dosti rozdílné ceny (a to i do třetí třídy)?

Nemáte někdo zkušenost s půjčením auta v Mongolsku, dočetl jsem se, že je problám si půjčit auto bez řidiče/průvodce, nemáte nějaký tip?

Dík.
A.

Zkušenosti čtenářů

Nikolas

Cau, jel jsem to před 2 lety a lístek byl tak drahej, že jsme jeli nakonec autobusem, bylo to asi 8 hodin jízdy. Mam takovej dojem, že to bylo tak drahý proto, že tam jezzdí vagony jenom 2. a vyšší třídy.
Ten bus byl od společnosti Siberia tour, maj v Ulan Ude kancelář, email sibtour@mail.ru

Iva

v srpnu jsme cestovali Ulan Ude letecky do Ulanbátaru
za 1,5 hodiny letu,obousměrná letenka stála 5.600,-Kč. Je možné si koupit letenky přes net. Letěli jsme tam i zpět a spokojeni.

http://eznis.mn/

Jan

Nestálo by za hřích jet jen RUS/MON na hranice, tam to přelézt pěšky (to hraniční město je myslím KJACHTA) a pak jet zas ze Suchbataru (tím hraničním městem si nejsu 100% jistej) pokračovat dál? Já jsem tak jel před 4 roky, žel cenu si ani za boha nepamatuju.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: