Ahoj, mám letenku do Mexika Cancúnu v termínu od 11. do 26.11. z Mnichova. Chtěla bych s batohem cestovat po Yucatánu – nemám to ještě přesně nastudované, ale přibližně Isla Mujeres, Chichen Itzá, Merida, a pak dolu max do Palenque a zpět mj. přes Tulum. Kombinace památek, přírody a odpočinku. Bohužel mi vypadl parťák, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je tu někdo kdo tam letí (nebo by si ještě koupil letenku )a přibral by mě sebou/připojil by se ke mně?:-) Díky moc za jakoukoli informaci, Klára
Ahoj,
take mi vypadl partak a spolecnost na ceste uvitam. Mam jen trochu jine terminy: priletim do Cancunu 27.10, ze ktereho pak odletam 19.11 .. Ale mame tam spolecny alespon tyden.. Planoval jsem Yucatan a Chiapas.. tak pokud bych dal nejdrive Chiapas, tak jsme kus Yucatanu mohli projet spolu.
Dej tedy pripadne vedet, zda je to jeste aktualni a mela by jsi zajem.
Diky
Marku, vy uz jste se nejak rozhodli? Pokud ano, dej pripadne vedet a pokud mate podobny termin, rad bych se s vami nekde pripadne srazil a muzeme nejakou cestu podniknout spolecne.. Preci jen jsou pak nektere naklady nizsi a muze byt sranda (:
Ahoj Dane, ještě to aktuální je, Markovi jsem psala email, ale doteď se neozval…Myslela jsem si, že bych si nejdřív 2 dny načerpala síly na Isla Mujeres a pak se vydala směr Chichen Itzá atd….Promiň za pozdní odpověď, byla jsem do dneška na dovolené…:) Pokud je to ještě aktuální u tebe, nenapíšeme si radši třeba emailem? 🙂 zatím díky, K.
Ahoj,
urcite, email na me je daniel(zavinac)bultas.info
Mozna mi prosim te rovnou napis mista, ktera by jsi rada navstivila.. At mohu popremyslet, kde bychom cestu mohli pripadne navazat.
Diky Dan
Ahoj Kláro,
Mexiko – Cancún plánujeme s kamarádkou, odlet jsme uvažovali už na začátku měsíce cca 2-5.11., návrat taky někdy koncem měsíce. Letenky ještě nemáme, můžeme se případně domluvit a letět spolu, nebo se tam potkat… Můžeme se napsat víc mailem ma***@****am.cz, nebo se někde sejít, jsme z Hořovic.
Marek