Spolucestování Amerika

MEXIKO 2011

Martina

Hledam spolucestovatele do Mexika na 14 dni na prelomu dubna a kvetna. Prida se nekdo?

Zkušenosti čtenářů

Tomas

Ahoj, Mexiko planuju mozna trochu drive a na tri tydny, mozna o par dni dyl. No a spise jih – Chiapas a dolu ke Guatemale. Mel by snad jet jeste kamos. Letenku uz mas? Ja (my) zatim ne. Nemas nejaky tip? Ja co jsem videl tak s Lufthansou kolem 18tis., myslim z Prahy. Nebo mas neco lepsiho?? Spanelsky pote, co to trochu oprasim, se domluvim.

Martina
Tomas:

letenky nemam – budu resit, az budu vedet, ze pojedu 😉 Tu Lufthansu jsem nasla priblizne stejne, uvazovala jsem i o let pres USA a vnitrostatnim (mohlo by byt levnejsi).Bohuzel ale muzu fakt na tech 14-16 dni, dostanu v praci jen 10 dni dovoleny v kuse, takze dylka zalezi na letadle a vhodne kombinaci s vikendy…:-(Pokud byste se chteli pridat ke me, dej vedet na mail.

Dasha
Tomas:

Ahoj, na letenku doporucuju se podivat na nejaky chartery cestovek z Anglie, napr. thomas cook. a do Londyna od nas leta plno lowcost aerolinek. ted jsem koupila charter za 300liber tam i zpet do Cancunu. Uz v lednu, to je asi na tebe brzy, vid? ale zase se domluvim dobre spanelsky. Planuju mayske pamatky, Quintana Roo, chtela bych do Belize, proti Guatemale nejsem.

Tomas
Dasha:

Cau, na kdy to mas? Ja se dival taky na nejake lety, nicmene jsem zatim ze zdrav. duvodu nic nebral. Ale vypada to, ze bych i jel. Ozvi se a treba cast cesty bysme mohli spojit.

Tomas
Tomas:

At to chapes spravne – brzy bych mel byt zdravotne 100% a pokud ne, tak bych nejel. A to se prave do nekolika dnu ukaze:) Pak muzu vyjet defacto kdykoli.

Mara
Dasha:

Ahoj Dasho,
jestli to chapu spravne,tak davas Mexiko od ledna…Muzes mi prosim rict jak ti to vychazi casove a jestli vubec chces nejakyho travelmejta? Ja planuji v Mexiku mesic az mesic a pul…zalezi podle situace a hledam partaka…Ted mmtalne v LA
M

Ančí
Mara:

ahoj lidičky, já se chystám v dubnu, chtěla bych tam podniknout nejdřív nějaký kratší kurz spanelstiny pro zacatecniky a pak to tam projet pekne…nepridate se nekdo? Anci

gabca
Ančí:

Ahoj Anci, tak uz mas neco konkretniho? Mexico me laka, ale nejaky zaklady spanelstiny by to chtelo.
dej vedet. g.*****@ho*****.com

sarka
Mara:

Hledam spolucestovatele v Mexiku od 1.6. do 15.7.Prida se nekdo?lo*************@em***.cz

pepina
Tomas:

Ahoj, chystáme se s kamarádkou v dubnu do Guatemaly..španělsky + ruce + nohy se domluvíme..nějaké typy? poradí někdo letenku? díky Petra

Ančí
pepina:

Ahoj Péťo, už máte přesný termín a plán? Napiš kdyžtak na email, já už to tak trochu plánuji, duben-květen, Yucatán směr Belize, Guate a zpět Mexico (Palenque, Oaxaca, Acapulco a Mexico City). Dej vědět, ráda se tam s někým potkám. Ančí

Agata

ahojky Martina,

mam zaujem ist s niekym na dva tyzdne do mexica a mat plno zazitkov z ludi, prirody, farieb, kultury a proste z kazdeho dna. Kedze pojdem priamo z bolivie (kde som si nasla z tohto situ partacku a snazim sa aj prisposobit datumu jej odletu) bola by som rada keby sme sa stretli bud od 2 kvetna do 16 alebo skory duben. co ty na to? mas uz letenku?
vela stastia

Michal

Ahoj lidi, od 6.3. jedeme z Mexico city postupně na jih do Guatemaly a tak, na tři týdny, kdyby se chtěl někdo potkat/přidat. Michal

Terka

Ahoj, na konci dubna se chystám do Mexika – Quatemala na měsíc. Chce se někdo přidat?
Terka

zdeno

24.3 odlietam do mexica na 17 dní, chystám sa prejst od mexico city až do cancunu. nechce sa niekto pridat.
zdeno

Tomáš

Ahoj,

na akcniletenky.com se objevil nedávno super tarif na termín 26.4-11.5. Ale neukecal jsem žádného kamaráda, takže už tu myšlenku opouštím. Teď jsem si všiml, že plánuješ také Mexiko na stejnou dobu možná ve stejném termínu. Ještě to platí? Dej vědět. Případně i někdo jiný, kdyby se chtěl někdo přidat.

Tomáš

Lukas

Ahoj
Hledam spolucestovatele po Mexiku na 3-4 tydny v obdobi cerven-cervenec.
Lukas

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: