HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Severní Afrika

Maroko stopem

M.

podělil by se rád někdo kdo má dobré či špatné zkušenosti s cestou stopem do maroka? s přítelkyní se chystáme tuto cestu uskutečnit v létě.

Zkušenosti čtenářů

Ondra

Ahoj.V Maroku stop tak jak známe tady neexistuje,sveze Vás každý,budou se i vnucovat,ale platí se! Každý Vám rád zastaví,ale doporučuji se hned dohodnout na ceně,jinak nastanou problémy. Vyjímkou může být pouze,když si stopnete cizince,jezdí tam hodně španělských a francouzkých turistů. Jinak Maroko je fajn.Přeji hezký výlet. Ondra

Pavel

Jo to muzu potvrdit, z Cech az do Algeciras jde o klasicke stop – ikdyz cim vic na jih, tim obtiznejsi. Ale ani v Maroku nejsi bez sance, zalezi na domluve predem. Pobliz tur. mist te gratis nikdo nesveze, ale v odlehlejsich mistech se muz stat, ze pro domorodce bude cest svest belochy. Zajimay taky je, ze v jiznim Spanelsku stavi Marocani dost casto.

Jitule

Zdravím!
Nevíte jak je to třeba se stopem traků? Potřebuju se dostat z Maroka do Mauritánie apak do Senegalu přes západní saharu a myslim, že tam bude asi nějakej hlavní tah po pobřeží,kde budou jezdit převážně nákladní auta, ale to je jenom moje dedukce.
Díky za jakoukoliv odpověď 🙂

Víťa
Jitule:

Ahoj Jitule,
podařilo se ti dostat stopem až do Senegalu? Kamarád to tak jel pár let nazpátek a já o tom tak přemýšlím.
Kdyžtak dej vědět.
Víťa
vitlastovka@gmail.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: