HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Severní Afrika

Maroko

Martina

Ahoj, chystám se do Maroka a chtěla bych i na hory, ale jinam než jen výstup na Jebel Toubkal. Nemáte nějaké tipy? Díky moc!

Zkušenosti čtenářů

Kamila

ahoj, zkus AntiAtlas, tam je spousta peknych mist. Napr. Tafraoute, cervene mesto v ruzovych horach stoji za videni, hory kolem jsou pekne, neni to moc turisticke. Nedaleko Tafraoute jeden belgicky umelec barvil kameny na modro, to stoji za to. Takove dva dny se tam daji stravit bez problemu, aniz bys nemela na co koukat.

Šárka

Ahoj, nevím, jak je to teď v Maroku ohledně Covid 19, ale pokud plánujete cestu, k ubytování mohu za sebe doporučit službu Catch Hotels. Je zdarma a ještě můžete ušetřit peníze za rezervaci. Přes jejich stránky se dostanete na Booking nebo Agoda, provedete rezervaci jako obvykle. Catch Hotels je jiné v tom, že ihned začne monitorovat cenu a jakmile klesne, dostanete upozornění. Pak stačí jen původní rezervaci zrušit a opětovně si to stejné ubytování zarezervovat s nižší cenou. Já tuto službu využívám pravidelně, tak jsem si stáhla jejich doplněk do pc, který hlídá cenu sám a už nemusím na stránky Catch Hotels.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: