HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

?Mali, Niger, Čad, Súdán?-léto

Iveta

Ahoj,
o prázdninách se chystám zase někam vycestovat a tak hledám spolucestovale/ku. Termín někdy od půlky července do konce září-jedno na jak dlouho. Kam? Nejspíš země Sahelu. Vše záleží na domluvě. Pokud možno tak nízkorozpočtově. Budu ráda i za jakékoliv informace.
Iveta(21)

Zkušenosti čtenářů

David Gladiš

Ahoj Iveto,
to máš v plánu přejet opravdu z Nigeru do Čadu a pak do Súdánu, nebo ty země jsou uvedeny jen tak orientačně? Už přejet z Nigeru do Čadu je dost náročné, zvlášť v létě, když prší a cesty se rozblátí. Z Čadu do Súdánu dnes hranici přechází jen armáda jedné nebo druhé země.
Ale vybrala sis moc zajímavou oblast, byť náročnou.
Loni jsem projel Ghanu, Burkinu Faso a Mali, kdybys potřebovala nějaké informace odtud, tak napiš.
Ahoj
David

Iveta
David Gladiš:

Ahoj,
nemyslela jsem projet je všechny najednou. Je to spíše jen výběr zemí, které preferuji. Za dva měsíce se to snad ani projet nedá..Díky, určitě napíšu

Romana

Ahoj Iveto,
strávila jsem dvě předchozí léta v Mali, letos pojedu možná zase (úžasná země), zatím ještě nevím jistě. V každém případě můžu dodat informace, kdybys měla zájem, stačí napsat.
Zdravím, Romana

Tereza
Romana:

Ahoj,

Mali mě také láká, tak kdybyste někdo plánoval tam cestu, tak se třeba i ráda přidám – i když při práci na kratší dobu.:)

Tereza

Andrea

Ze západu se do Súdánu vůbec není možno dostat, z jihu je to dost riskantní kvůli vražedným útokům a přepadávání (ugndsko-súdánská hranice) a mimojiné na volný pohyb po Súdánu je zapotřebí povolení, které lze obdržet pouze v Chartúmu.
(strávili jsme tam několik týdnů, včetně jižního Súdánu)

honza
Andrea:

Mali a Burkina Faso me taky laka, ale je to mozny v lete? Myslel jsem, ze na jihu Mali je monzum, a na severu pekelny vedra..

Bohdan

Ahoj Iveto,radu let jsem pobyval v Africe- Uganda, Mali, Sudan, Mauretanie, Nigerie, takze to prostredi je mi celkem zname. Pokud budes chtit nejake doporuceni, klidne se ozvi. sam si rad si pripomenu zazitky. Napis, pokud mas zajem,na e-mail hp_africa@yahoo.co.uk nebo posli text message na 604627556. Zatim ahoj, Bohdan.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: