Ahoj, hledáme posledního do party na 3-4 týdenní cestu na Madagaskar v termínu září/říjen 2019. Vše po vlastní ose. Pokud jsi pohodová/vý, dobrodruh, se smyslem pro humor, určitě napiš. Budeme se těšit. :o)
Ahoj, je příspěvek ještě aktuální? Mohu poprosit o více info – [email protected]
Ahoj,
ještě máte volné místo? Mohu získat nějaké info o ceště?
Díky H