HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Madagaskar léto 201

Marťas

Hledám spolucestující za poznáváním krás ostrova lemurů, nebo-li Madagaskaru.
Termín bych viděl někdy v červenci-srpnu 2010, jelikož 30.6. končím v práci. Délka tak 3-4 týdny, jelikož jednou měsíčně se budu muset hlásit na pracáku.
Program: středněnákladové pohodové cestování – v klidu poznat obyvatele, krajinu, faunu, floru, fotit, odpočívat, prostě nasávat atmosféru jednoho z mála míst, které nejsou dotčené turisty.
Já jsem Marťas z Prahy v Kristových letech, odkud budeš ty není vůbec důležité, stejně jako věk, či zkušenosti.
Důležitá je chuť poznat nepoznané.

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Cau, kolik by stala letenka ?

Marťas
Jirka:

Čau, přesně jsem to nepočíal, počítám kolem 20 000,-Kč, Martin

jeff
Marťas:

to počítáš špatně, tomu říkám přístup chtít někam jet a nemít ani základní povědomost o tom v jakých cenových relacích se pohybuje doprava…

Marťas
jeff:

Ne to počítám dobře, jen je jasné, že odlet nemusí být z Prahy,chce se to trochu více zahloubat na zahraničních serverech, ale to je asi zbytečné ti říkat. Jinak mě osobně je celkem jedno jestli mě letenka bude stát 20 000,-Kč nebo 30 000,-kč, ale pokud se mě někdo zeptá, tak se snažím sdělit nejlevnější variantu, jaká se dá najít.
Tak asi tak, Martin

Petra
Marťas:

Cau Martine,
ja byla na Madagaskaru na podzim 2008 a nejlevnejsi letenka jaka byla k sehnani vysla na 38 500,- Tak jen abys vedel..prave letenka je na Madagaskaru to njdrazsi.. Jinak jsme ta, mesic cestovali a pohodove jsme se vesli do 15 000,-Kc.
At se vam tam libi, bylo to zatim to nejuzasnejsi misto, kde jsem kdy byla a nelituju ani koruny.
Petra
(pokud bys chtel nejake blizsi info, napis na petra.matylda@centrum.cz, protoze tuhle diskuzi uz znovu nikdy nenajdu, takze si tvou reakci nebudu moct precist:)

Martin
Petra:

Blbost, kup si letenku na Mauricius z nemecka, a pak prelet z Port Luis na Madagaskar za necelych 9 litru. Suma sumarum 25 litru. Chce to vic myslet nez jen tupe platit.

Iva
Martin:

Caues,

jen bych se pripojila, ze letenka jde opravdu sehnat kolem 20tisíc. Letime na Mada za měsíc a mame letenku z Paříže za 19 + za 3 do Paríže, takže 22 tisíc celkem. Hodně štěstí :), Iva

Aneta

Ahoj,

můžete někdo poradit, v jakém období je nejlepší na Madagaskar jet?
díky A.

Radka
Aneta:

Ahoj Aneto,
vetsinou se doporucuje tak od dubna do podzimu, protoze v breznu konci obdobi destu, ale zalezi take do jakych casti se chces vypravit{ sever je destivejsi a silnice tedy v obdobi destu casto nesjizdne, jih sussi, jednodussi na cestovani}

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: