Spolucestování Afrika

Madagaskar

Martin

Ahoj, též hledám nějakého parťáka/ parťačku na Madagaskar s Čedokem. Termín po dohodě, létají do konce roku. Koupili bychom nějaký LM, teď jsem koukal, že bylo už i za 22 tis. Můžeme pak jezdit na výlety atd. dle dohody. Single bych platil jako za dva 🙁
Jinak určitě bychom se potkali popovídali. Je mi 38, ale rozumím si jak se staršími tak mladšími, je to dost individuální. Myslím, že za tuto cenu, už se tam člověk jen tak nedostane.

Zkušenosti čtenářů

Eva

Ahoj, zrovna jsem chtěla napsat, že hledám spolucestující na LM Madagaskar, Zanzibar, Dominikánská republika s Čedokem. Ale je mi 56 let.Bydlím v Českých Budějovicích.

Martin
Eva:

Ahoj, nechodí mi odpovědi, ale myslím, že už jsme na tohle téma diskutovali možná aj spolu na fcb. Pokud se nebudeš zlobit hledám někoho věkově a vzdálenostně bližšího. Už jsem takhle byl se starší parťačkou a nebylo to ono. Ty jsi taky hledala parťačku ne ? 🙂

Martin
Eva:

Sem si tě asi spletl, je tu ještě jeden inzerát i na fcb. kde se shání parťačky. 🙂 tak bych doporučil ten, je tam více žen.

Lenka

Ahoj Martine, Madagaskar mám nějakou dobu v plánu, termínově můžu cca od Vánoc dál. Já jsem z Prahy, nevím, odkud ty.

Martin
Lenka:

Ahoj Lenko, taky by se mi to hodilo spíše příští rok, nebo od vánoc, ale bohužel létají jen do konce roku a vánoce budou pro mne asi cenově out, jestli už nejsou rozebrané. Už se trochu smiřuju, s tím, že to letos nedopadne, chce to taky očkování a to taky nestíhám, i když jsem už začal. Tak v resortu se prý sice není asi proč bát, ale je to už rizikovější země i tak. Jinak Praha není problém, jsem z východu čech. Jinak ještě po novém roce budou létat do Thajska, nahradí to linku na Madagaskar, tam bych se taky klidně juknul.

Martin
Martin:

P.S: Poslední termín je 31.12-8.1 myslím, to by šlo, pokud by se to dalo pořídit za dobrou cenu.

Lenka
Martin:

Thajsko mě taky láká, ale já jsem v cestování limitovaná primárně časem, takže můžu buď teď cca od Vánoc někdy do 8.-10. (tak by šel i ten termín, co píšeš), nebo potom přes léto (to kdykoli).

Martin
Lenka:

Můžeš mi na sebe napsat nějaký kontakt ? Jinak pokud Exotiku tak v zimě, v létě je to pro mne nesmyl, i z hlediska počasí tam ve většině destinací. Pokud bys měla čas, můžeme se potkat na chvíli příští víkend, budu celý v Praze na cestovatelském festivalu. jinak Poznávačka Madagaskaru stojí normálně cca 82k s ostatními náklady spíš tak 90k. Za tuhle cenu se tam asi člověk už nepodívá a přímo z Prahy. Myslím, že příští rok už to neobnoví, i když kdo ví.

Eva

Spletl, ale i tak děkuji za odpověď. Přeji šťastnou cestu a krásnou dovolenou.

Martin

Stále nemám parťáka, pokud by měl někdo zájem, termín asi před vánoci a nebo den před novým rokem poslední let, pokud se bude dát koupit výhodně.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: