Volná diskuse

levné letenky

Petr

Poradí mi někdo, kdy je nejlepší kupovat levné letenky? Chtěl bych letět někam mimo Evropu kolem Vánoc tak na 14 dní a tolik mi zase nezáleží na tom, kam to bude (tedy aby to bylo někde v teple, ne na Sibiř). Kdy je (obecně) nejlepší kupovat letenky za akční ceny? Je to třeba měsíc nebo týden předem? Jaké s tím kdo máte zkušenosti??? a jsou vůbec kolem Vánoc nějaké výrazné slevy? Díky za Vaše rady a tipy.

Zkušenosti čtenářů

David G

Bohuzel kolem vanoc nic levneho asi nesezenes.
U letenek vetsinou prakticky vzdy plati, ze cim driv koupis, tim jsou levnejsi. Last minute letenky se nejak neprosadily.

Zkus ale last minute zajezdy – cena zajezdu treba do Egypta na posledni chvili je casto levnejsi nez normalni letenka a pak si tam muzes jezdit, kam se ti zachce. Nekdy ti cestovky prodaji jen letenku do charteroveho letu – kdyz uz je jasne, ze nenaplni letadlo klienty pobytovych zajezdu.

Katka Roudnická

Levné letenky do JV Asie na období kolem vánoc (prosinec – leden) jsou často vyprodané. Zjistili jsme to vloni, když jsme nemohli sehnat letenky za rozumnou cenu na prosinec z Prahy do Bangkoku. Ale když zkusíš pro Asii odlety z Mnichova nebo Frankfurtu, máš šanci na opravdu super ceny. (Bangkok za 11.000,- včetně poplatků – to už jde).
Nám se to podařilo náhodou, taková akce totiž platila pouze dva dny o víkendu. Nezbývá než hledat a pořád dokola zkoušet třeba Královnu s různými místy odletů. Držím palce.
Katka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: