Hledám parťáka/ parťačku na letní práci do J. Koreje. Jedu tam pracovat a sháním dvojičku :). Ubytování zdarma ! více info bych dala na mail. S datumem se klidně přizpůsobím.
Ahoj, to zní velmi dobře! Budu shánět nějakou brigádu na léto v zahraničí a proč ne do Koreje. 😀 Můžeš mi prosím dát více informací na mail: [email protected] Děkuji. 🙂
Ahoj, zní to velice zajímavě. Můžu dostat více informací na mejl: [email protected] ? Díky
Ahoj, měl bych zájem o pár informací…..děkuji Petr Basl email: [email protected]
Ahoj, pracovat do Koreji – to znie zaujimavo. O aky typ prace by sa jednalo? A ako ohladom viz?