Spolucestování kamkoliv

Letní dovolená

Martin

Ahoj, kancelářská krysa z Prahy v téměř Kristových letech hledá spolucestovatele na letní dovolenou. Lákají mě následující země: Gruzie, Arménie, Madeira, Kyrgystán, Skandinávie. Ale nebráním se jakýmkoliv jiným zemím, všude je něco zajímavého k vidění, nejdůležitější je cestovat s fajn lidma. 🙂 Rád se přidám k již naplánované akci, nebo můžu dovolenou (spolu) vymyslet. Miluju pohyb, hory, výhledy, přírodní scenérie.. z toho mi vychází, že jako jediný filtr na charakter dovolené bych aplikoval pravidlo „více hor než moře“, i když nějakému tomu dni relaxu se taky nebráním.

Zkušenosti čtenářů

Domča

Ahoj Martine,

ráda bych se přidala. Jsem pro aktivní dovolenou v horách (klidně proloženou v menší míře občas i památkami/odpočinkem). Všechny uvedené země jsou za mě skvělé a nebráním se ani případné domluvě na jiné destinaci (pár nápadů by bylo). 🙂 Na dovolené se také nebráním ani jakémukoliv sportu či akčním zážitkům.

Domča

Denisa

Ahoj Martine,

zdravím aktivní kancelářskou krysu! Já momentálně učím a před plánovaným návratem ke kancelářské činnosti bych ráda zažívala letní dobrodružství. Hory ideál. Byla jsem dvakrát v Gruzii a ten východ mě láká, teď celkem ta Arménie. Ale zvažovala jsem se podívat znovu na festival Banát do Rumunska a moc ráda bych to pojala jako road trip z Čech skrz Balkán na kole. Asi záleží i na našich časových možnostech. A jestli si naše krysí-nekrysí povahy sednou, že 🙂 Jo a mně zbývá pár měsíců k završení třetí dekády života.

Kdyžtak piš na mail:
honkingantelope@seznam.cz

Zdraví Denisa

Jirka

Ahoj, 1.7. odjíždím s pár lidmi dodávkou na 2 týdny do Norska. Ještě máme volné místa, tak kdyby jsi měl zájem tak se ozvi.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: