Volná diskuse

letenky pro oblast Malajsie a Indonésie

Sváťa

Ahoj,prosím o radu,zda je je možné koupit letenky u AirAsia až na místě bez rezervace a platby z ČR.Termín únor – březen 2009
Chceme létat mezi těmito destinacemi: Singapur – Kota Kinabalu(Borneo)-Bali – Jakarta- Kuala Lumpur-Bangkok.

Děkuji,Sváťa

Zkušenosti čtenářů

MartinT.

Ano, pokud Ti nezáleží na ceně.

Tomas
MartinT.:

… a o kolik jsou v prumeru drazsi?

MartinT.
Tomas:

To nelze říct. Záleží na vývoji poptávky – kolik míst je ještě třeba den před odletem nevyprodaných. Pokud jsou to 2 místa, letenka bude stát třeba trojnásobek „normální“ ceny, pokud ještě 40 míst, bude to levné.
Každopádně u Air Asia letenky na stejný den u přepážky na letišti koupit lze – samozřejmě, některé lety mohou být plné.

Sváťa

Ahoj všem,může mi někdo dát kontakt na cestovky v Bangkoku(nebo u nás?),které dělají cca 4-5 denní komplexní zájezdy – Hongkong-Macao, Singapur za rozumné ceny s odletem z Bangkoku.
Díky, Sv.

Vláďa
Sváťa:

Ahoj,
toto bych nechal až na Bangkok. Na ulici známé baťůžkáři – Khao san road je jedna cestovka vedle druhé a zařídí ti cokoli a kamkoli za úžasnou cenu. Víza do Tibetu nejsou žádný problém, takže tvému požadavku vyhoví určitě:)
Vláďa

Ivana

Já bych na Borneo neletěla ze Singapuru, ale z Johor Bahru. To je sice už malajská část, ale jen o pár kilometrů dál. Rozdíl v ceně je znatelný. Ahoj

MartinT.
Ivana:

AirAsia létá ze Singapuru už i do Kuchingu a Koty Kinabalu. Naopak z Johoru létá šikovná linka do Surabayi a na Bali, kdyby to někdo chtěl využít.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: