Spolucestování Amerika

Latinska Amerika – podzim / zima 2008

Pablo

Hledam spolehliveho cestovatele / ku, kteri by se radi vypravili do Latinske Ameriky v roce 2008. Planuji navstivit stredni Ameriku, Karibik a Venezuelu. Rad bych se zameril na prirodu, kulturu, pamatky, treky, dzungli, atd.

Predpokladana delka 1,5 az 3 mesice dle poctu destinaci.

Podrobny plan muzeme probrat osobne.

V Jizni Americe jsem jiz byl na mesic predloni.

Pokud mate stejny / podobny plan, tak napiste.

Pablo

Zkušenosti čtenářů

Míra

Ahoj Pablo ,mám podobný plán také na podzim a zimu 2008,ale asi nebudu moci na víc než 2měs.Rád bych také navštívil Pantanal a Matto Groso v Brazílii.Byl jsem v Mexiku,Brazílii,Argentýně a Paraguai.Pokud myslíš ,že bychom mohli něco vymslet můj e-mail je mi**********@se****.cz

leos

Nazdar!
Vy všichni, co pojedete do Jižní Ameriky, zvažte, jestli byste měli zájem vaše cesty cele či částečně podniknout terénním autem! A kolik byste případně byli schopni do toho investovat (úspora času a sil je, myslím, zváženíhodná)! Obstaral bych spolehlivé terénní auto. Kontakty mám v Peru, odkud bych startoval. Auto bych zainvestoval sám, ale aby se mi něco postupně začalo vracet by bylo na Vás!
Výhody, či i případné nevýhody si zkuste představit sami.
Směřuju do Patagonie a pak . . .!

A tohle berte jako předběžnou investigaci potenciálního zájmu!
Zájemci, prosím, mailujte na le****@em***.cz

Ciao!

Marián

Pracoval jsem jako umělecký sklář v městečku Gramado. Můj známý pracuje v Uruguay jako sklář. Chci projet Argentinu, Peru a Bolívii.

Andrea
Marián:

Ahoj Mariane,nevim, jestli je to stale aktualni, ale hledám spolucestovatele – Argentina, Chile, Peru, Bolivie prosinec, leden 08/09. Ozvi se, pokud hledáš. Pa a děkuju, Andrea

Tomas
Andrea:

Ahoj, jsem ted v Sao Paulo a planuju nejake cestovani smerem na jih do Argentiny a Chile cca od pulky prosince do konce ledna, kdy uz zas musim byt zpatky v SP. Pokud uz nejsi na ceste, tak dej kdyztak vedet. T.

Mishi

Ahojte , ja mam v planu odletet po Novem roce do Buenos Aires a odtud pak do Patagonie,odkud chci zacit cestovat smerem na sever pres vsechny staty az do stredni Ameriky a na Kubu, 3-4 mesice dle penez a nadseni,zacatek tedy leden 2009

Silvie

ahojky,
nechce se nekomu narychlo do Venezuely? cena letenky 19 833,- z Vidne, na Silvestra jsme zpatky, cestovani s baglem, dzungle, vodopady, Orinoko, karibik, nekdo pohodovy a vesely 🙂 hura za sluncem a dobrodruzstvim 🙂
tesim se na odezvu
Silvie
ss*******@ho*****.com

Jirka

Ahoj, jsme ve Venezuele a budem tady dost dlouho. Ozvete se na e mail za****@se****.cz urcite se tady srazime. Jirka…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: