HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Ladakh + Kashmir + Himachal Pradesh + Uttaranchal + kus Nepálu

Karel Mrkvička

20. srpna 2008 odlétám do Delhi (14 tisíc zpáteční letenka ze všemi poplatky z Vídně). Prvním a zatím jediným pevně stanoveným cílem je Ladakh. Mám v plánu tam strávit přibližně 3 až 4 týdny, celý si ho prohlédnout a pak se pokusit zdolat Stog Kangri 6121, případně Kangyaze Peak 6400. Potom se chci přesunout do Indického Kašmíru a pak se chci podívat do dalších uvedených oblastí (střídavě tří až čtyř denní treky a několikadenní pobyty ve vesnicích a městečkách s poznáváním místních obyvatel, jídel a všeho ostatního, případně nějaký další pokus o výstup na další šestitisícovku). Jedu tam na dva a půl měsíce a další plán je předběžný a budu jej měnit jednak podle aktuálních podmínek a také podle toho, jaké budou zájmy případných spolucestovatelů. Do nehorských částí Indie se chci případně podívat až v posledním týdnu, kdy tam už nebude extrémní vedro. Zatím jsem předběžně domluvený s jednou skupinou na první tři týdny.
Nechcete se někdo přidat? (na kteroukoliv část cesty, případně na celou cestu).

Zkušenosti čtenářů

diana

Ahoj Karle…v Ladakhu jsem byla minulý rok a musim říct,že je to tam naprosto báječný 🙂 Kdybys potřeboval s něčím poradit,zeptat se na něco,klíďo napiš.Já jsem Stog Kangri přímo nezdolávala ale i tací se z naší skupiny našli :))

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: