HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Ladakh červenec – srpen

Hájek

Ahoj v létě plánujeme cestu do Ladakhu. Do Dilli přiletíme kolem 12.7. tam máme zajištěné auto s řidičem a cca. 10 dní cestujeme směrem do Srinagaru (po cestě chceme zastavovat na zajímavých místech – intinerář právě tvoříme). Pak ze Šrínagaru si chceme pronajmout vlastního jeepa a jet směr Leh tam zůstat tak 14 dní a opět pronajmou jeepa a jet zpět směr do Manali (a nebo odletět rovnou do Dillí – podle času).
Pokud by měl někdo podobný záměr tak by jsme mohli spojit síly a to jen pro nájem jeepa do hor a nebo i na auto z Dilli do Šrinagaru. Letos jsme byli v Indii a projeli s jedním řidičem celý Radžastán a bylo to fajn – jen připomínám nejsme úplně klasičtí baťůřkáři – po cestách fotíme a tak s drahou technikou neriskujeme v co nejlevnějších ubytovnách, zajišťujeme si hotely kolem 500 až 700 Kč (v Indii s tím není žádný problém a máte většinou na Indii kvalitní spaní).
Odlet z Dillí máme pak v plánu kolem poloviny srpna.
Pokud má někdo podobné plány ozvěte se třeba se dohodneme – informace o cestě po Radžastánu právě vkládám na www.travelfoto.cz – tam je na mě i kontakt.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: