Spolucestování Amerika

kuba prosinec 2011

jiti

ráda bych na konci listopadu nebo na začátku prosince odjela na 14 dní na kubu. už jsem tam letos na jaře byla a ráda bych se tam opět vrátila tak nějaké zkušenosti mám a španelsky se take domluvím:-) najde se nekdo kdo by se ke me rád pridal? neríkam, že chci procestovat opět celou kubu, ale rada bych se vratila na místa, která byla nejhezčí a nejzajímavější:-) pokud by se rad nekdo pridal, piste prosim me na email, tady se moc nevyskytuju:-) [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Luďa

Fidel říká, poleťte na Kubu! A kdo ho neposlechne, ten s námi nepoletí a to by byla věčná škoda 🙂 Jsme zatím dva (možná tři) a hledáme další dva (možná tři), kteří by se přidali. Termín vychází na první půlku prosince. Zkušenosti i jazyky jsou. Hlaste se Jíťě nahoře nebo mně, mi už se o Vás nějak popereme.

Hela
Luďa:

Ahojte,

tak ja mam letenku na kubu s priatelom na 13.12-31.12. Prida sa niekto. Chceli by sme precestovat trochu a tak hladame partakov. [email protected]

Jarda
Luďa:

Tak co ta kuba.Jede se?Jel bych s vámi. [email protected]. Jarda 33

maja

Ahojky, chci se zeptat, zda se dá procestovat celá Kuba cca 14-20 dní nebo je to bláznovství:)))?A nebo nějaké rady od zkušených, kam jo a kam ne? Nechci turistická centra.))). Předem díky moc za jakoukoliv radu, doufám, že jste si to užili:)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: