Spolucestování Amerika

Kuba leden/únor 2011

Eva

Jsme 2 pohodové kamarádky a na přelomu ledna a února se chystáme cca na 2 týdny na Kubu – rozpočet co nejnižší a vidět co nejvíce + se i trochu poválet na pláži 🙂 Kdyby se někdo chtěl přidat, budeme rády!
Zatím číháme na levnou letenku (kdyby se naskytla cca do 12000, ideálně tam třeba do Havany a zpět z Holguin), přinejhorším nějaký all inclusive last minute z Německa či UK (ten je na 14 dní kolem 20000) jako základna pro výlety a ideálně půjčit auto anebo využít busy Viazul.

Zkušenosti čtenářů

Kubo

Ahoj, ja by som sa pridal! Idealne cca. 20.1 – 3.2. alebo tak nejak. Ked budete mat konkretnejsi plan, urcite dajte vediet. Ja by som rad isiel nieco v style tohto zajazdu http://www.bubo.sk/katalog/kuba/.

Eva
Kubo:

To zní dobře, takovou trasu bych si taky představovala. I datum by šlo (já můžu cca 15.1.-10.2., kamarádka ideálně poslední týden v lednu a první v únoru). Takže teď už jen vyčíhnout ty letenky a případně ještě čtvrtého člověka do party – s půjčením auta by to tam mělo být snad v pohodě?

Kubo
Eva:

Napis mi prosim na mail podrobnejsie info – ako to cca planujete financne + odkial ste 🙂 Auto by snad nemal byt problem

Pavel
Kubo:

Auta v půjčovnách jsou na Kubě jsou jen o něco lepší než silnice:( a cena není úplně nízká. Možná je výhodnější cestovat po ostrově sítí autobusů Viazul a lokálně se dopravit stopem, kam budete chtít. Na místě se dá sehnat i soukromý pronájem auta s řidičem, ale ani to není levné. Cuba, sí !

Eva
Pavel:

Díky za radu, to je dobrý vědět!! A ty autobusy jsou v pohodě? Dá se to koupit přímo na místě nebo je nutné bookovat nějak předem?

Honza

Ahoj, také plánuji Kubu na leden/únor. Myšlenku mám dost podobnou jako vy, jen si chci s sebou navíc vzít staré kolo a projet ji na kole. Příp. ho tam pak nechat a pokračovat stopem, busem atd.. Jestli bys o tom chtěla vědět víc, tak se ozvi 🙂 Honza (27)

Eva
Honza:

To zní zajímavě 🙂 Není lepší to kolo případně sehnat někde tam?

martin
Eva:

kolo, na kterem by se dalo nekam rozumne dojet sezenete na Kube jen tezko, radeji si vemte sve, klidne starsi a pak ho tam nechte, zpatky misto kola doutniky a rum!!

Honza
martin:

Přesně! Nechceš jet taky? 🙂

Kubo
Honza:

No ja osobne som anticyklista . Mam rad akykolvek sport ale kolo neeee! 😀

Linda

zdravím lidičky….máte letenky? když jo za kolik jste koupili?…díky a info

Kubo
Linda:

Zdar, nemame, ale sledujeme. Kdybys o necem vedela, sem s tim 🙂

Eva
Linda:

Na akcniletenky.com je teď letenka za 9500 z Londýna, ale bohužel mi to tam háže termín jen na 3 týdny…

Linda

zdravím lidičky….máte letenky? když jo za kolik jste koupili?…díky a info

Renáta

Ahojky,
už víc než rok plánujeme Kubu, taky čekám ne dobrou cenu letenky, loni jsem propásla. Rádi bychom si půjčili auto a projeli ostrov celý, nějaké to koupání … Hledáme 2 do týmu. Jsme pár kolem 40, zkušenosti s autem máme. Auto vyjde trochu dráž, než jinde, ale člověk je svým pánem a zajede kam chce a kdy chce, termín – dle dohody 2,3,4/2011 ?? Náklady se ve 4 lépe dělí. Najde se někdo, kdo by se přidal, jsme z Ostravy ?

pepek

Podívejte se http://airstop.cz/letenky tam jsou ceny okolo 10 tis ale z Německa a chce to koupit co nejdéle, před odletem jdou ceny dolů. Jinak já taky honím něco na zimu a ta Kuba na dva týdny by se mi zamlouvala. Kdyžtak napište Pepa 47

Petra
pepek:

Ahojky,
nevím na kterou diskuzi nejlépe reagovat, tak to napíšu nakonec. CCa měsíc sháním spolucestovatele někam za teplem v lednu – únoru. Mohu zhruba od 6.1. do 10.2. Chtěla jsem na 3-4týdny,ale podřídím se. Na destinace mi až zas tolik nezáleží, nebyla jsem zatím skoro nikde, když pominu letní dovolenou přes CK. Je mi 32, a nechci jet sama přes CK, raději bych partu lidí a trochu dobrodružství. Můj e-mail:[email protected]

Hana

Ahoj, je tady nekdo kdo by tu Kubu jel až tak unor/březen? V lednu nemuzu. Tak 2-3 tydny. A letenku taky jeste nemam, ale zkušenosti s cestovaním jo. 🙂

Renáta
Hana:

Hanko, Katko, ahoj, nebo i jiní,

tak jak, už někoho máte ? zatím stále hledáme dobrou letenku a 2 lidi o do auta. Preferovali bychom půjčit si auto, abychom nebyli vázaní časem a mohli být svými pány. Je to sice dražší, ale pokud nemáme možnost být v zemi měsíc, je to lepší. Můžeme tak 14, max. 18 dní. Cubu mám nastudovanou, projet od západu k východu, vč. šnorchlování. Odlet z Německa není problém, do Mnichova a Frankfurtu jede BUs až na letiště.

Popř., přidá se někdo k našim plánům ??? http://www.indie.nafoceno.cz

Dominika
Renáta:

dobry den, nevim jestli uz neni pozde, ale mela bych zajem o vycestovani na Kubu. nejsem nijak casove omezena, takze bych mohla vzrazit kdykoliv. Spaneslky umim plynule a ma i zkusenosti s Jizni Amerikou, kterou jsem loni procestovala

Katka

Ahoj, já bych v únoru někam vyrazila.. Plánovala jsem Jamajku, ale nemůžu nikoho sehnat… Takže přemejšlim o jiný destinaci.. 🙂

Martin

Ahoj, omlouvám se, pokud sem píšu nevhodně, ale mám takovou prosbu a zároveň nabídku – projel jsem v létě celou Kubu křížem krážem se dvěma kamarády, cestovali jsme hlavně autobusy a náklaďáky a byli jsme tam měsíc. Rád se podělím o zkušenosti. Důvod proč sem píšu – potřeboval bych naoplátku vyzvednout od malíře obraz v Trinidadu a klidně bych vám i přihodil drobný finanční příspěvek, pokud by vám připadalo, že zkušenosti nejsou dostatečným protiúčtem:-) díky předem

dominika

ahoj, 22. ledna odlétám a Kubu na necelý měsíc. Zatím sem sama, tak kdyby se chtěl někdo přidat, nebo nekdi v tu dobu bude na Kube, ozvete se. letenku jsem sehnala za 15900 kč z Prahy do Havany a mam v plánu projet Kubu od záapadu k východu a zpět. Spanelstine pro me není problém. Můj mejl je [email protected]

David

Zdravim vsechny cestovatele,
Nevite o nejake beach party na Varadero?Dikec vsem David

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: