Spolucestování Amerika

KUBA

m

Ahojky, v listopadu či prosinci 2008 bych ráda vyrazila na KUBU, nejsem si jistá, jestli je dobrý nápad trávit tam silvestra…?:) Chci na 3-4 týdny, poznat známá i méně navštěvovaná místa. Přidá se někdo? případně – máte někdo zajímavé rady a tipy, kdo tam byl v poslední době? m.

Zkušenosti čtenářů

oci

Ahoj,v roce 2007 byla v naší cestě zahrnuta i Kuba.Naše setrvání na Kubě bylo asi tak 8-10 dní.(HAVANA,TRINIDAD,PINAR DELRIO,HAVANA).Mám i jedenkrát použitého průvodce z roku 2004 s cd,ROUGH GUIDES V ČEŠTINĚ.

m
oci:

cauik, diky, jestli nesezenu tady, urco bych se ozvala… pruvodce v cestine je vzdycky lepsi, nez louskat anglictinu:)) m.

oci
m:

Zdarec,pokud seženeš průvodce tak dej vědět za jakou cenu ho kupuješ.Určitě se dohodneme.Dej vědět od kud jsi.Jsem z Brna.Dej vědět.David

simona

ahoj na KUbě jsem byla v lednu, nevím jestli je dobrý tam jet o vánočních svátcích, často tam prší a je zima, idealní je v polovině ledna jako jsem byly mi bylo nádherně.a KUBA je naprosto úžasná

hanka
simona:

ahoj, chtela bych se rada zeptat a nechat si poradit jak a co navstivit na Kube atd. mohla bych se na tebe obratit, prosim.

hanka

Ahoj chystame se s pritelem v lednu,jsou mnohem levnejsi letenky nez na vanoce (puvodne jsme to planovali taky tak) pokud tam budes podobne, pisni. [email protected]

Marazz

Ahoj, s přítelkyní máme koupenou letenku na 12.12. – odlet z Mnichova do Havany. Hledáme někoho, kdo by jel s námi, páč bude-li nás víc, nebudeme se bát vlka nic 😉 Rádi bychom si totiž půjčili auto, ale ve 2 lidech je to strašný ranec. Takže pokud stále plánuješ Kubu v podobném termínu, můžeme to spojit. Ozvi se. Marek

modrovoko
Marazz:

Ahoj všichni, chystám se na Kubu někdy v březnu 2009 a mám problém jak dostat kolo na ostrov(letecky, lodí?).Měl bych ho tam pro vlastní potřebu, při odjezdu bych ho tam i nechal jestli je to dovolené, ale nikde jsem nevygoogloval jak na to. Nabízí se možnost koupit nějakou trekovou kozu přímo na místě, ale obávám se přemrštěné ceny a nízké kvality. Prosím poraďte Honza.

Pepa
modrovoko:

Google to jistí
http://www.cyklobrasny.cz/kolo-letadlem.html

modrovoko
Pepa:

Mockrát díky za link, nakonec jsem si informace přeci jenom vyhledal, ale přesto dík, je to napsaný celkem jasně a nejenom mě ten odkaz hodně pomůže.

Pepa

Zdravím,
pokud máte uloženou webovou stránku s kvalitním cestopisem Kuby, vložte sem prosím odkaz.Díky. Jinak Googla znám 🙂 a ten všechno nezindexuje.

Stále se rozhoduji, jestli se vyplatí jen na Kubu a cestovat tam jen tak s batohem (asi 3 týdny) a využívat místní dopravu (bez půjčení auta).

ludek
Pepa:

Ahoj,
jestli máš čas a nervy tak JO. Rozdíl je jak v cenách (musíš platit místní) tak i zážitky jsou nezapomenutelné.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: