HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Kombinace Thajsko+Barma n. něco jiného

Petr

Ahoj, plánuju cca mezi půlkou října a začátkem listopadu asi na 3 týdny cestu do Thajska s výjezdem do nějaký třetí země, kde jsem ještě nebyl – zatím mě nejvíc láká Barma nebo Borobodur. Nechtěl/a by ses přidat? Je to můj oblíbený region, chtěl bych koupit nějaký slušný letenky (to by neměl být problém) a pak podle chuti a počasí zkombinovat památky/moře/poznávání.

Zkušenosti čtenářů

Alena

Ahoj, ráda bych se podívala do Thajska, Barmy, Laosu… v podstatě je mi to jedno. Hledám někoho zkušenějšího, kdo se v tomto regionu vyzná. Letenku zatím nemám, termín podzim 2010, délka 3 týdny.

Petr

Najde se někdo do Barmy? Termín je teď jasný mezi 22.10. a 14.11., jsou k dispozici slušný letenky.

Petr
Petr:

Ahoj,chceme taky jet v listopadu do Thajska,Kambodži a Laosu, není to v říjnu ještě brzy kvůli počasí?Nebude tam ještě pršet?Jaký s tím máš zkušenosti?Letenky jsou od ukrajinců nebo někoho jiného a za kolik?Dík za odpověď,mail:retezat@centrum.cz.Petr

Kaci
Petr:

Mělo by to být už v pohodě, pršet možná bude, ale není to nic hrozného… nebo jsme měly štěstí (byly jsme tam poslední týden září až říjen). Později je možná chladněji, ale moc znát to nebude – vedro jako vedro.

Petr
Petr:

Já jezdím do JV Asie vždycky v tomhle období – počasí bývá v pohodě a ještě není sezóna. Lilo jen 1x – a to na jihu na Ko Samui.
Letenky Emirates – vzhledem k pohodlí, úrovni služeb a časům odletů mi to přijde lepší. 14,5 za luxusní let z Prahy mi nepřijde nijak katastrofální.

Lucka
Petr:

Ahoj, my (2os)plánujem nejspíš ve stejném období (teda spíš 3-4tý)a nejspíš se stejnou společností podobný výlet:-), teda chtěli jsme Thajsko+ něco navíc, můžem se přizpůsobit. Nechce se nám samotným, zkušení až tolik nejsme. Lucka

Petra

Ahoj, mám v plánu v polovině či koncem října odjet na 3 měsíce. Chci začít v Thajsku a během 3 týdnu se přesouvat více na jih, směr Nový Zéland. Poslední dva měsíce strávím tam. Hledám někoho do party na měsíc na cesty po Asii, ještě nemám plán kudy se vydám, přemýšlím o Barmě nebo pak Kambodža, Malajsie, Indonesie,.. samozřejmě se přizpůsobím plánům a času ostatním pokud se někdo najde..

Petr

Odepsal jsem na Váš e-mail, snad to dopadne. Teď jsem kupoval zpáteční letenku BKK-Rangún, cena i s příplatkem za zavazadlo cca 1300,- Kč, což se dá.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: