HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Přivez mi ...

Knihy z Anglie

Linda Zástěrová

Prosím kohokoliv, kdo cestuje mezi ČR a Anglií, zda by byl ochotný se mi podívat po knize, kterou sháním již dlouho – The Journeyer – Jennings Gary. Případně i jiné knihy po dohodě. Děkuji.

Zkušenosti čtenářů

Martin T.

Proč nepoužiješ třeba http://www.amazon.co.uk nebo jiné internetové knihkupectví? Kniha není k dispozici?

Martin T.
Martin T.:

Kniha vypadá zajímavě, děkuji za nezamýšlený tip. Nechal jsem si jí poslat z U.S.

Linda
Martin T.:

No z duvodu rozumne ceny samozrejme:) Navic nemam s nakupem ze zahranici pres net zkusenost – platba atd. Myslim, ze na jednu knihu se postovne dost prodrazi. Uz jsem ji sehnala v ceskem eshopu. Ale rada koupim ruzne knihy treba z charity shopu z anglie.

Martin T.
Linda:

Poštovné z US vyjde na 15 USD za 2 knihy, nakupoval jsem tentokrát přes http://www.abebooks.com. Platba kartou – MasterCard/Visa. Knihy samotné stály 4 dolary (2 kusy, použité). Když chce člověk sehnat něco, co není u nás přeložené nebo číst v originále, přijdou knihkupectví jako Amazon vhod (akorát Amazon.com nezprostředkovává zasílání used books do ČR, jen nové).

Vladimira Svitakova

Ahoj,momentalne jsem pracovne na nekolik mesicu v Birminghamu. Kdybys chtela,rada se Ti po nejake knizce podivat. Napis na net a ja udelam v knihkupectvi pruzkum. Hezke dny!

Milan

jsem studijne v UK, posli maila, co bys rada a domluvime se, jsem tu do ledna (na Vanoce jsem doma)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: