Spolucestování Evropa

Kanarske ostrovy se spacakem

Ondrej

Ahoj všem,

hledam spolucestovatelku na kanarske ostrovy v prosinci.Rad bych prochodil místní pěší trasy, pokonverzoval lamavou španělštinou a užil si ostrovni atmosferu.. [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Tereza

Na jak dlouho se chystáš?

Ondrej
Tereza:

približně na +/-týden, ale vše záleží na domluvě

Martina

Ahojky, kdypak chceš jet? Pokud bys chtěl vyrazit i mimo vánoční svátky a Silvestra, ráda bych se přidala.

Renáta

Ahojl, zajímalo by mě, na který ostrov plánuješ a kde se dá spát. Zrovna jsem to zjišťovala, možnost campování, ale nic jsem nenašla. Díky.

Ondrej

Původně jsem chtěl vyrazit hnedka po Vánocích a být zde do začátku ledna a v nějaké vesničce oslavit silvestra:),ale bohužel zatím se mi na tento termín nikdo neozval…takže to vidím spíše s odletem někdy začátkem prosince nebo tak.

Pravděpodobně to bude Gran Canaria….ohledně spaní, tak tam je spouuuustu volného místa:)…žádné kempy:)

Ondra

Jel bych někdy začátkem prosince, taky na +/- týden. Navíc tam jsou pro měsíc prosinec letenky za 900,-. Se stanem (nebo bez stanu), prochodit si nějaký ostrov.

Ondra, 29, Hradec Králové

Radka
Ondra:

Sháním ty letenky jak můžu. A zjistila jsem že je to něaka šmela. Nejlevněji se dají sehnat kolem 3000.

Martin

Ahoj Ondro,

chtel bych se zeptat, kde jsi nasel ty letenky. Jedine, co tak +- odpovida te cenove hladine jsou lety s Ryanairem z Bratislavy do Grand Canaria.

Diky za odpoved

Martin

Ondra
Martin:

Ryanair, z Německa, na Lanzarote. Jeli byste? 🙂

O.

Petr L.
Ondra:

Ahoj Ondro,

hned vedle Lanzarote je ostrůvek Graciosa a na něm je kemp, mělo by to být na okraji Caleta de Sebo, nalevo od přístavu. Taky jsem plánoval kempování na Lanzarote, nakonec jsem jel jinam. Měj se P.

Martin

Za boha ty letenky nemůžu najít. Za tu cenu bych se vypravil taky :). Nevadí…

Radka

Ahoj , tak jsem ty letenky nakonec sehnala i se zavazadli mě vyšli na 2500 tam i zpět. Jsme dva a letíme od 19.12-26.12. Jedem taky spacákovat 😀 , takže pokud máš zájem ozvy se. Nebylo by od věci pokud poletíte ve dvou , pujčit si společně auto a prozkoumat vnitrozemí, vyšlo by to levněji.

Jirka

Odlétám s Ryanair z Bratislavy 12.12. Přežít zimu s batohem na Kanáry . Návrat až tady vykvetou sněženky 🙂 . Přidá se někdo ?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: