HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Kanada, Aljaška 2010

pes

Ahoj, hledám někoho kdo by vyrazil za přírodou do Kanady a nakonec i na Aljašku. Vidim to začít ve Vencouveru a sunout se postupně na sever. Chci vyrazit někdy v únoru nebo březnu 2010 s návratem září/říjen 2010. Potřebuju parťáka nebo se nikdy nerozhoupu! Honza (24)

Zkušenosti čtenářů

Romča

Ahojky, a nechtěl bys to o rok posunout…?? Tohle je přesně cesta mých snů, ale na příští rok už mám něco v plánu…navíc jsem z Vancouveru na Aljašku už jela s CK a bylo to perfektní, ale na vlastní pěst je to něco úplně jinýho…tak kdybys chtěl, písni na BRomana@centrum.cz

David

Zdar Johny
Dobre to zni… peprak na medvedy uz mas?..Byl bych rad kdybys byl v kontaktu, je pravda ze sem naplanoval na tech 7 mesicu Cinu,ale aljaska a kanada je stejne lakava- pokud neskoncim jak ten typek In to the Wild,no korinky zrat nebudu tak snad ne.
Je to vzdycky o tom rozhoupani,s kamosem sme to planovaly letos, jenze on snad tu prdel nikdy nezvedne,no a jeste do toho holka takze sem ho ze seznamu vyskrt:)a jel sem sam ale do ruska,dobrodruhu je vzdycky malo,proto dej vedet jak to mas v planu.
Dik cus David

pes
David:

Zdar…napsal sem ti na mail!

Jana Ševčíková

Ahoj.
A může být ten parťák i 22letá holka?:-)

mmm
Jana Ševčíková:

Holka rikas mmm a dvaadvacetila mmm , hezka ? mmm no ovsem, ovsem ze muze byt.To je neco, to se mi snad zda,to jsem ani nedoufal mmm

pes
mmm:

To nepsal pes… 🙂

eva

Ahoj Honzi, no zni to velice zajimave, ale je to na hodne dlouho, co planujes na mezidobi? jako kde byt, spat, pracovat etc? A uz teda jedes? 🙂 Me to hafo laka, zatim jsem takova panna v zaoceanskem cestovani, ale zajima me to, jen to jeden z mych snu a laka me me i nadseni ostatnich…pak se da neco uskutecnit…zalezi na faktorech a domluve…tak treba pisni 🙂 pa, eva

beggard
eva:

Nebuďte sračky, jeďte to na kole! Letos v létě z Vancouveru na Aljašku za měsíc a půl. Nazpět přes Rocky Mountains ten samej čas. Ale je to strašná dřina, to fakt že jo, haha.

pes
beggard:

No jo, ale to bych si tam musel pořídit kolo…a vůbec to je uplně jiná organizace:)…tentokrát chci jít po svejch! Ale takovýhle cyklo výlety ti schvaluju. Přes Rocky M. to musela být paráda.

eva
beggard:

jako na kole, hmmm…to beres spis jako ocistec, ne???…jsem teda houby dobrodruh asi, ale jak vidim, chlapi proste musi valit na maximum :))) to ja bych si dala i nejake to pohodlicko radsej 🙂

toz good luck

pes
eva:

Čaau:)…odlétám 17.února. Času je to hodně, ale pracovat hodlam jen když najdu něco podle mýho gusta (např nějaká holka pro všechno v jednom z kan. NP). Jinak pohyb stopem a pěšky, spánek když to pujde v hotelu les a hlavně si budu dělat co budu chtít 🙂

martin

Kolik by takový výlet stál?

pes
martin:

Tak to záleží na tom jak to člověk pojme :)…ale 50 tisíc stačit nebude.

Bloody Russian-32
pes:

Hned bych se tam na čas vrátil, protože z toho měsíce v Kanadě z června roku 2004 si skoro nic (žádné extra zážitky, až na srážku s černým medvědem v lese a černým Sebringem na dálnici v T.)nepamatuju. Jedná se zde o sokolský slet v Torontu. Přílet a odraz z Toronta směr jihozápad a zpět. Byl to konvoj 13 vozů, vždy se 4-člennou posádkou na palubě,(kdo neměl řidiče na vystřídání,ten se asi po–měl.)Každý den po několika stech KM nocleh v jiném kempu pod vlastními stany nebo v autě a stále dokola, celkem cca 8 tis. KM. Že to takto rozepisuju, tohle fakt dobrodružství nebylo, co se na Kanadu sluší a patří. Jen ten měsíc vyšel každého asi na 50tis.,vč. renty aut, benzinu a všech možných poplatků. Bon courage a mějte lepší zážitky

bloody kanadan
Bloody Russian-32:

v kanadě se dá vpohodě jezdit stopem, např v Toronu funguje slušně MHD-ečko, žrádlo je za stejno jak u nás ne li levnějc…dá se to udělat stylem low budget

pes
bloody kanadan:

O to bych se rád pokusil 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: