Spolucestování Amerika

Kanada 2009/2010

pes

Ahoj! Na podzim 2009 vyrážim na rok do Kanady. Zřejmě z Calgary na sever až na Aljašku…příležitostně práce na kompenzaci nákladů:)…netlačte se! Honza (23 let)

Zkušenosti čtenářů

Honza

Zdarec pse!

Tvoje nabídka zní dost lákavě!!Já sem zrovna ve stádiu hledání nové práce..takže jestli nenajdu neco co by me tam udrželo na delsí dobu tak se hlásím!!:)Jakej más plán?A na kolik bych mel mít nasetrino na cestu tam?Popř. kolik mít sebou?
Dík Honza 21

pes
Honza:

Ahoj! No přidej se:)…plán je letět do Calgary, Edmontnu nebo do Vencouveru a já osobně bych rád našel práci do konce roku 2009…něco jako odklizeč sněhu (cca 15CAD/hod)…nebo sekání dříví, bo holka pro všechno v nějakym parku. Hlavně bych chtěl dělat venku:) (uklizečka nebo barman neee). Na začátku roku 2010 trochu polevit a zkusit něco na ZOH 2010…a na jaře hurá na sever! Podívat se do tajgy…do hor…na Aljašku:)…no a na podzim domu. Nutné náklady: cca 25 tis. na zpáteční letenku, 2,5 vízum, 10 pojištění…a chtěj aspoň 50 na účtě. To je minimum. Takže by to chtělo mít připraveno aspoň 100. Dej vědět na mail ([email protected])

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: