Spolucestování Amerika

Kanada 12.9.-26.9.08 – Indiánské léto

Petr

Ahoj všem cestovatelkám! Chtěli jsme jet ve 4 Kanadu asi hlavně Ontario. Parky, lehčí trek, raft, kajak, kolo + asi i nějaké urybaření večeře cestou. Uvidíme co bude zajímavého cestou. Bohužel mi odpadla spolucestující. Letenka jde přebookovat. Původní cena zpáteční letenky cca 14.000Kč. Více info mailem nebo tel. Budu se těšit. Petr (31let)

Zkušenosti čtenářů

Feda

Ahoj Petre,
nejsem cestovatelka, ale student a momentalne na stazi v Quebec City, tak jen kdybyste meli cestu z Ontaria taky do Quebecu, tak bych se o vikendu mohl pripojit, pripadne poradit, do jakeho narodniho parku v okoli se podivat. Minuly vikend jsem byl v NP Jacques Cartier a byla to nadhera. Kdyztak napis na [email protected]

maja

Ahoj Petře, bohužel tu nemáš kontakt… Jestli nabídka ještě platí, pošli mi prosím bližší info na mail.
díky, m.

Petr

Ahoj, díky moc za odpovědi! Moc se omlouvám byl jsem 2 dny na služebce. V pondělí pošlu více info, čekám na spolucestovatele, kteří mají dovču a získali nějaké nové info od známých kudy jet. TO FEDA: pokud by byl plán přes Quebec, určitě se ozveme. Znalec místních poměrů se vždycky hodí. Ještě napíšu. Zatím máme doporučení na Algonguin park. TO MAJA:nabídka platí. V pondělí napíšu více. Pro jistotu mobil: 602 336 423. Ideální by se bylo setkat pro upřesnění. Z jakého jsi města?
Hezký den, Petr

Petr

Ahoj všem, místa obsazeny. Díky Petr

Janko

Dobrý den, najde se někdo, kdo pomůže odjet do Toronta ? Zn. každý začátek je těžký. Děkuji velice, přeji všem slunci v duši. J.H. Most, ČR.

Josef

Hele, Petre, ty vase plany na pobyt v kanadske prirode budete asi muset na miste zmenit! Lesy zde jsou absolutne neprustupne !! Stezky a pesiny zadne! Jakmile se ocitnes mimo statni silnici, tak jsi v housti! V civilizovanejsi krajine je zas vse soukrome! No trespassing – zakaz vstupu!

Staňa

Prosíme o radu

Rádi bychom vyrazily s kámoškou na konci jara 2009
do Kanady. Poradí někdo kde sehnat levnou zpát.letenku.
Jaké je dobré ubytování během cesty a jaké máte zkušenosti se zapůjčením auta? Děkujeme Stáňa a Bětka

Petr

Tento rok v prosinci se chystam do Kanady za praci a cestovanim, pokud mate podobne plany, nevahejte me kontaktovat. Petr, Praha, tel: 723525241

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: