Spolucestování kamkoliv

Kamarádka či parťák na cesty s dětmi

Hyacinte

Ahoj, je mi 37 let a jsem maminkou 4 letého poněkud nestandardního rošťáka. Oba milujeme cestování, turistiku, poznávání nových koutů naší země, rádi si vyšlápneme na hradní zříceninu či do míst, odkud je krásný výhled do okolí. Rádi poznáme podobně založenou maminku, tatínka nebo i klidně partu nadšenců, ke kterým bychom se mohli občas přidat 🙂

Zkušenosti čtenářů

Alena Bedřichová

Ahoj,
už už jsem chtěla tady, na Hedvábce, zakládat nové vlákno ve smyslu „aktivní mámy hledají kamoše na společné výlety“ a pak vidím tvoji zprávu. Mně je 32, sice ještě reálně dítě nemám, ale jsem v pátým měsíci, takže už se mi to krátí 😁. Ráda bych taky našla někoho, nejlépe nějakou maminku na společné víkendové (a třeba i jiné 😉) výletování. Přírodu mám ráda všeobecně, nejvíc asi hory (i ty české). A nemusíš se bát, ještě fyzicky úplně nemožná nejsem, stále každý den hodinku běhám (netvrdím, že moje tempo nešlo do kytek, ale pořád se tomu dá říct běh 😃).
Jinak jsem z blízkého okolí Brna, obec Holubice. Auto k dispozici mám, takže jsem pro účely výletů mobilní.
Budu se těšit na tvoji odezvu.
I s malým se mějte a vše nejlepší do blížícího se Nového roku!
Alča b.

Jitka
Alena Bedřichová:

Ahoj, jestli ještě hledáš někoho na výlety ráda se přidám. Mam syna rok a půl a ráda bych našla někoho, kdo s nami jezdil na výlety. Bydlim kousek od Brna. Kuřim.

Helča

Ahoj, ráda se přidám do party. Cestuji a výletím s 8 letým synem sama roky. Helena

Vašek

Ahoj.
Mám ve střídavce 2 holčičky – v létě 3 a 5 let a v rámci dohody mám docela dost prostoru vyrazit s nimi na víkendy i dovolenou – během roku i o prázdninách.
Optimálně s někým, kde by se děti spolu přirozeně hezky zabavily.
Jinak jsme vcelku flexibilní.
Kdyžtak se víc, jestli je to nějak reálné, můžeme domluvit tady:
[email protected]
Vašek, Praha

Jitka

Ahoj, jestli ještě hledáš někoho na výlety ráda se přidám. Mam syna rok a půl a ráda bych našla někoho, kdo s nami jezdil na výlety. Bydlim kousek od Brna. Kuřim. Když tak mi napiš na [email protected].

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: