HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

JV asie

Pavel

Chystám se na zhruba měsíc a půl do JV Asie (Laos, Kambodža, Vietnam, Thajsko, ale spíš co se stihne). Nejlépe někdy mezi červencem až srpnem. Náhradní varianta je Írán, ale třeba i něco jiného. Nechce se mi moc jet samotnému, pár podobných cest mám už za sebou. Nízko-nákladově, bez nějaké honičky a fixních plánů, příroda, památky, místní lidé..

Zkušenosti čtenářů

Zdenek

Cau Pavle pisni vic info na descarts@seznam.cz. Domluvime se. Mej se Z.

Romana

Ahoj,
Laos, Kambodza a Vietnam me taky moc laka (JV Asii mam zamilovanou – pul roku jsem pracovala v Indii :)) )
Dovolenou mam ale jen 5 tydnu – od posledniho tydne v cervenci do konce srpna, no mohla bych se nekde k vam pripojit, ci se zas cestou odpojit.
Pisnete, co a jak, jestli mate zajem. Mejte se R.

Romana
Romana:

email:romi.r@seznam.cz

Vasek

Priblizne kolem unor/brezen 2010 odletam z Australie smer Malaysie. Muj plan je cestovat po zemi zkrze staty: Singapore, zpet Malaysie, Thajsko, Laos, Kambodza, Vietnam. Pokud to bude vychazet, tak let z Vietnamu do Hong Kongu a pak uz se uvidi. Cestovani za poznanim, krasama a zvycich techto exotickych zemi. Je to na dobu pro me zatim neurcitou,ale budu v kazde zemi ovlivnen dobou udanou vizem pro konkretni stat(zemi). Pokud ma nekdo z Vas podobny plan, dejte vedet a muzem neco spolecne vymyslet.

Vasek
Vasek:

Jeste muj @mail vaclavjarkovsky@seznam.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: